monero

xmr

مونرو

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- xmr
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- xmr
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
مونرو

با مونرو بیشتر آشنا شوید

ارز دیجیتال مونرو XMR

قیمت مونرو در طول تاریخ فراز و فرودهای بسیاری داشته و به همین خاطر خرید ارز مونرو برای بسیاری از سرمایه‌گذاران یکی از گزینه‌های مهم سرمایه‌گذاری است. مونرو (XMR) یک رمزارز منبع باز حافظ حریم خصوصی است که در سال 2014 راه‌اندازی شد و بر اساس همین مفهوم به وجود آمده و فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت مونرو در همین لحظه به نمودار بالای صفحه مراجعه کنید. علاوه بر این می‌توانید برای خریدوفروش ارز دیجیتال مونرو در صرافی نوبیتکس ثبت نام کنید. 

 ارز دیجیتال مونرو  تا به امروز به عنوان یکی از مطرح‌ترین کوین‌های حریم خصوصی شناخته می‌شود. علاوه بر رعایت حریم خصوصی، روند استخراج  ارز مونرو بر اساس یک مفهوم برابری‌طلبانه شکل‌گرفته است؛ به این مفهوم که همه مردم برابر هستند و لیاقت فرصت‌ برابر دارند. 

قیمت مونرو

همان‌طور که گفتیم قیمت مونرو در طول تاریخ شکل‌گیری نسبتاً طولانی‌مدتش، فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده است. بسیاری به خاطر حریم خصوصی بالای این ارز دیجیتال و امکان استخراج ساده آن، به سرمایه‌گذاری روی مونرو و استفاده از آن روی آورده‌اند. قیمت مونرو در تاریخ 17 شهریور 1400 موفق شد تا سقف تاریخی خود را بشکند و در نقطه 513 دلار بالاترین قیمت ارز مونرو ثبت شد. در حال حاضر تعداد واحدهای در گردش مونرو 18.17 میلیون است. اگر به خرید ارز مونرو علاقه‌مند هستید و مایلید تا روی این رمزارز سرمایه‌گذاری کنید پیش از هر چیز قیمت مونرو را زیر نظر بگیرید. شما می‌توانید با استفاده از نمودارهای بالا و تغییر تنظیمات، تحرکات قیمتی ارز مونرو در طول زمان را بررسی کنید و بهترین تصمیم را بگیرید. 

خرید ارز مونرو در نوبیتکس

برای خرید ارز مونرو یا XMR از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز مونرو یا خرید XMR یا فروش ارز دیجیتال مونرو باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای خرید و فروش ارز دیجیتال مونرو یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید XMR در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید XMR (ارز مونرو):

 خرید ارز مونرو در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید XMR در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

خرید و فروش ارز دیجیتال مونرو

خرید و فروش ارز دیجیتال مونرو در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خریدوفروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خریدوفروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقد شوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز مونرو چیست؟

ارز مونرو یکی از ارزهای محبوب حریم خصوصی است که در سال 2014 به جهان معرفی شد.

آینده ارز مونرو چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

مونرو با توجه به کاربردهای گسترده‌ای که دارد و همچنین اهمیت رعایت حریم خصوصی در فضای دیجیتال، می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد.

قیمت مونرو در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز مونرو می‌توانید قیمت ارز مونرو را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز مونرو در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.