اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- blur
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- blur
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
بلر

ارز Blur چیست؟

Blur یک پلتفرم معاملاتی مختص توکن‌های NFT است که نسبت به دیگر رقبا محیط کاربری ساده‌تر داشته و از نظر خرید فروش برای معامله گران مقرون‌به‌صرفه به شمار می‌آید. علاوه بر این بلر به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های غیر مثلی NFT را از بازارهای رقیب جست‌وجو، مقایسه و خرید کنند، بنابراین پلتفرم بلر یک تجمیع کننده قیمتی در حوزه NFT و به پلتفرم‌های X2Y2, OpenSea, وLooksRare متصل است؛ اما ویژگی‌های بلر به اینجا ختم نمی‌شود. پلتفرم بلر امکانات حرفه‌ای مدیریت پورتفولیو و آنالیز قیمت دارایی‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بلر مدعی است یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های معاملات توکن‌های NFT است و کمترین کارمزد ممکن را از معاملات دریافت می‌کند.

علاوه بر ویژگی‌های ذکرشده پلتفرم Blur به صورت دوره‌ای ارز بلر را برای کاربرانش ایردراپ می‌کند. همین عامل باعث جذب کاربران به پلتفرم بلر شده است. بازار بلر بیشتر برای جذب معامله گران حرفه‌ای توکن‌های NFT طراحی‌شده است اما پکیج امکانات این پروژه به‌گونه‌ای است که کاربران تازه‌کار هم به‌سادگی می‌توانند از آن استفاده کرده و به سود برسند.

نام توکن بومی پلتفرم Blur ارز بلر با علامت اختصاصی (BLUR) است. Blur بر روی بلاکچین اتریوم توسعه‌یافته است و از استاندارد ERC-20 استفاده می‌کند و نقش توکن حاکمیتی را در این پلتفرم ایفا می‌کند. ارز بلر در سال 2022 راه‌اندازی شد و در آن زمان خیلی سریع توانست در رتبه 1 بازارهای NFT از نظر حجم بازار قرار بگیرد.

خرید و فروش ارز Blur

ارز Blur را می‌توان در انواع صرافی‌های معتبر یافت. پس برای خرید و فروش Blur می‌توان از صرافی‌های غیرمتمرکز اتریومی و یا صرافی‌های متمرکز استفاده کرد. همچنین خرید و فروش Blur در نوبیتکس هم امکان‌پذیر است.

آموزش خرید ارز BLUR از نوبیتکس

برای خرید ارز Blur از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید و فروش ارز BLUR باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز Blur یا خرید رمزارزهای دیگر مانند رپد بیت کوین، بیت کوین، آپتوس و سایر ارزهای دیجیتال، بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید ارز Blur در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید ارز BLUR:

خرید ارز دیجیتال Blur در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید BLUR در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال موردنظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل، تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.‌

آموزش فروش Blur در نوبیتکس

برای فروش ارز دیجیتال Blur در نوبیتکس، باید مراحل ثبت‌نام، ایجاد حساب و احراز هویت به همان صورت که بالاتر به آن اشاره شد طی شود. سپس ارز دیجیتال BLUR باید از کیف پول شخصی به کیف پول نوبیتکس انتقال داده شود. در پایان ارز بلر در بازار همتا به همتای نوبیتکس به فروش می‌رسد. به عبارت دیگر، سفارش فروش با سفارش خریدِ کاربران دیگری که قصد خرید ارز Blur از نوبیتکس را دارند مچ می‌شود.

خرید و فروش ارز BLUR در نوبیتکس با انواع سفارشات از جمله سریع، معین، با حد ضرر و OCO امکان‌پذیر است. 

 • سفارش سریع: در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد. برای تعیین قیمت دقیق سفارش خود می‌توانید از سفارش معین استفاده کنید.
 • سفارش معین: در این روش، معامله پس‌ از اینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود، صورت می‌گیرد.
 • حد ضرر: در حد ضرر هم همان‌طور که از نامش پیداست، می‌توان برای حد ضرری برای خرید و فروش کوین تعیین کرد. 
 • OCO: سفارش OCO نیز ترکیبی از دو سفارش معین و با حد ضرر است.

صرافی نوبیتکس با بیش از 4 میلیون کاربر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در ایران است. با توجه به این مسئله شاخص نقدشوندگی این صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس بسیار بالاست و بنابراین عمده خرید و فروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز Blur

ارز Blur کف قیمت تقریبی 0.43$ را در سال 2023 تجربه کرده است و در همان سال سقف قیمتی ارز BLUR با قیمت 45.98$ مشاهده می‌شود. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای ارز BLUR می‌توانید از نمودار بالا استفاده کنید. شما می‌توانید قیمت لحظه‌ ای ارز دیجیتال را در نوبیتکس دنبال کنید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال Blur

ارز دیجیتال BLUR یک توکن اتریومی است بنابراین تمامی کیف پول‌هایی که از ارز اتریوم ETH پشتیبانی می‌کنند مناسب نگهداری ارز بلر هستند.

 کیف پول‌های سخت‌افزاری از امن‌ترین کیف پول‌ها برای ذخیره ارز BLUR به شمار می‌روند که از میان کیف پول‌های سخت‌افزاری می‌توان به مواردی مانند لجر نانو اس، ترزور وان، ترزور مدل تی و کیپ‌کی اشاره کرد.

همچنین کیف پول‌های نرم‌افزاری که مورد استفاده عموم قرار دارند و پایداری خدمات آن‌ها تا حد زیادی اثبات‌شده است، گزینه‌های مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال Blur محسوب می‌شوند که از جمله آن می‌توان به مای اتر والت و متامسک یا تراست والت اشاره کرد. کیف پول‌های نرم‌افزاری دیگر مانند اکسودوس و اتمیک والت هم می‌توانند از دیگر کیف پول‌های انتخابی برای ارز BLUR باشند.

چه تعداد رمزارز Blur در گردش است؟

کل عرضه برای ارز BLUR به تعداد 3,000,000,000 واحد در نظر گرفته شده است و تعداد 407,371,556 در گردش است؛ اما اطلاعاتی درباره حداکثر عرضه ارز بلر در دسترس نیست.

آینده قیمت رمزارز BLUR

بلر پلتفرمی مخصوص برای بازار توکن‌های NFT است و با امکانات مخصوص خود توانسته معامله گران حرفه‌ای و تازه‌کار را جذب کند. آینده ارز بلر با مسیر کلی بازار رمزارزها گره‌خورده است و برای بلندمدت به نظر می‌رسد که رمزارز BLUR بتواند رشد قابل قبولی را تجربه کند.

مزایای خرید و فروش ارز دیجیتال Blur از نوبیتکس

خرید و فروش و ترید رمزارزهای مختلف، از جمله بلر در بازار ارز دیجیتال نوبیتکس مزایای خاصی به همراه دارد که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • نوبیتکس اولین و بزرگ‌ترین پلتفرم تبادل رمزارز در ایران است که بیشتر از چهار میلیون کاربر در ایران به آن اعتماد کرده‌اند.
 • در نوبیتکس دارایی شما به صورت سرد نگهداری می‌شود. با توجه به این مسئله امکان از دست رفتن دارایی شما تا حد ممکن کاهش پیدا می‌کند. 
 • سیستم چند امضایی برداشت از کلد ولت نوبیتکس امکان سوءاستفاده از دارایی کاربران را به حداقل رسانده است.
 • رابط کاربری این پلتفرم بسیار ساده و آسان است. ضمن اینکه امکان استفاده از تست‌نت نوبیتکس هم در سایت و هم در اپلیکیشن نوبیتکس برای کاربران تازه‌وارد وجود دارد.
 • با توجه به تعداد زیاد کاربران و تعداد و حجم معاملات، نوبیتکس از عمق بازار و نقدشوندگی بالایی برخوردار است. 
 • سرعت برداشت ریالی در نوبیتکس بسیار بالاست. دقایقی پس از درخواست برداشت ریالی، مبلغ مورد نظر به حساب کاربر واریز می‌شود.
 • پشتیبانی نوبیتکس در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سؤالات کاربران است. 
سوالات متداول

سوالات متداول

ارز Blur چیست؟

Blur یک بازار خرید فروش NFT و تجمیع کننده قیمتی از دیگر بازارهای مشابه است و به کاربران پایین‌ترین نرخ کارمزد، سریع‌ترین زمان خرید و فروش توکن‌های غیرمثلی را در کنار امکانات متنوع دیگر ارائه می‌دهد.

آینده ارز Blur چه طور پیش‌بینی می‌شود؟

بر اساس پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌های موجود انتظار می‌رود تا ارز Blur بتواند در میان‌مدت و در بلندمدت عملکرد قیمتی بهتری از خود به جا بگذارد بنابراین توصیه می‌شود تا سرمایه‌گذاران و معامله گران با بررسی دقیق و به‌روز و بر اساس معیارهای خود، جایی برای ارز بلر در پورتفولیو خود در نظر بگیرند.

قیمت ارز BLUR در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار ارز بلر می‌توانید قیمت این ارز را در همین لحظه مشاهده کنید.

کارمزد خرید ارز Blur در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.