اخبار ارزهای دیجیتال

شبکه‌ آزمایشی برداشت استیکینگ اتریوم با ارتقای شانگهای امروز فعال شد

شبکه‌ی آزمایشی اشتراک اتریوم، ژجیانگ | Zhejiang، امروز راه اندازی شد و اولین پیش نمایش از روند برداشت و عملکرد پس از ارتقای شانگهای را در اختیار کاربران قرار گرفت.

نگاه اجمالی:

  • شبکه‌ی آزمایشی برداشت اتریوم با ارتقای شانگهای امروز فعال شد.
  • کاربران می توانند شش روز پس از راه اندازی شبکه‌ی تست، ویژگی‌های مختلف برداشت و واریز را امتحان کنند.

این شبکه آزمایشی در ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه (به‌وقت تهران) فعال شد. البته اتریوم فوراً به کاربران امکان آزمایش هیچ یک از قابلیت‌های برداشت – همان قابلیت‌هایی که شش روز بعد در به‌روزرسانی‌های شبکه آزمایشی شانگهای و Capella پیاده‌سازی خواهند شد – ارائه نمی‌کند. کاربران صرفا می توانند واریز به اعتبارسنجی‌ها را امتحان کنند و درک کنند که رابط کاربری چگونه رفتار خواهد کرد.

بارناباس بوسا، توسعه‌دهنده‌ی اتریوم در توییتی نوشت:

«تیم عملیات توسعه‌دهنده اتریوم که شبکه آزمایشی برداشت استیکینگ اتریوم را ساخته است، تنظیمات لازم را برای بهبود تجربه کلی انجام خواهد داد.»

هارد فورک شانگهای یک رویداد بسیار مورد انتظار برای اتریوم است، زیرا این اولین ارتقاء پس از ادغام است که به سهامداران اتریوم اجازه می دهد موجودی خود را برداشت کنند. جوردی الکساندر مدیر ارشد اجرایی Selini Capital در توییتر گفت:

«این رویداد از نزدیک توسط معامله‌گران اتریوم دنبال می‌شود، زیرا پس از ارتقاء شانگهای، سهام اتر ممکن است افزایش زیادی داشته باشد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *