اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارزهای دیجیتال

معرفی ۳ آلت کوین که در روزهای آینده باید آن‌ها را تحت نظر داشته باشید

تحلیلگران ۳ آلت کوین را معرفی کرده‌اند که به نظر آن‌ها در شرایط نسبتاً خوبی قرار دارند.

خلاصه خبر

  • یک تحلیلگر مطرح باور دارد که تون کوین و اوندو فایننس در شرایط نسبتاً خوبی قرار دارند.
  • یک تحلیلگر دیگر هم همچنان به رشد سولانا امیدوار است.

تحلیلگر مطرحی به اسم این‌مورتال (Inmortal) در شبکه اجتماعی X (توییتر سابق) اعلام کرد که به نظر او سولانا‌ هنوز می‌تواند به رشد قابل‌توجهی دست یابد. او درباره این آلت کوین و آینده آن گفت:

سولانا همچنان به خط روند صعودی ۲۰۰ روزه خود پایبند است. به نظر می‌رسد روند آن در هفته‌های آینده بیشتر فشرده می‌شود و سپس به محدوده ۴۰۰ دلار می‌رسد.

آلت کوین
نمودار قیمت سولانا

علاوه بر این تحلیلگر دیگری به اسم آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) به ۲ ارز دیجیتالی اشاره کرده است که به نظر او در شرایط نسبتاً خوبی قرار دارند. یکی از این آلت‌ کوین‌ها تون‌ کوین‌ است. این تحلیلگر درباره TON گفته‌ است:

تا وقتی بیت کوین مشکلی نداشته باشد، تون به اوج قیمتی (ATH) می‌رسد. روند خیلی قوی دارد و فقط زمان می‌برد تا به ATH جدید خود دست یابد. 

نمودار قیمت تون کوین
نمودار قیمت تون کوین

از طرف دیگر این تحلیلگر به آینده اوندو فایننس هم امیدوار است. او درباره آلت کوین مذکور گفته‌ است:

واقعاً تعجب کردم وقتی دیدم توانسته این محدوده را حفظ کند. امیدوار بودم کمی کاهش یابد. به نظر من هنوز یکی از بهترین ارزهای دیجیتال بازار است.

آلت کوین
نمودار قیمت اوندو فایننس

مطالب تحلیلی منتشرشده در نوبیتکس صرفا جنبهٔ آموزشی و ارائهٔ اطلاعات دارد و به هیچ‌ عنوان توصیه سرمایه‌گذاری و سیگنال خرید و فروش نیست. سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با ریسک بالایی همراه است و کاربر موظف است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، مطالعه و تحلیل شخصی خود در رابطه با دارایی موردنظر را انجام دهد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید