اخبار ارزهای دیجیتالسایر اخبار

قیمت همستر کامبت در بازار پیش از عرضه چقدر است؟ (۴ تیر ۱۴۰۳)

نوسانات HMSTR در بازار پیش از عرضه همچنان ادامه دارد و قیمت همستر کامبت در حال حاضر در یک صرافی به ۰.۳۸ دلار رسیده‌ است.

خلاصه خبر

  • قیمت همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io به ۰.۴ دلار رسید.
  • نوسانات بازار پیش از عرضه به شدت زیاد است.

قیمت همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io به ۰.۴ دلار رسیده‌ است. این ارز متعلق به یک بازی تلگرامی به همین نام است که حدود ۱۶۰ میلیون کاربر دارد. البته به طور دقیق مشخص نشده است که چند درصد از این کاربران بازیکنان واقعی آن هستند. 

قیمت همستر کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io
قیمت همستر‌ کامبت در بازار پیش از عرضه Gate.io

قیمت همستر کامبت در بازارهای پیش از عرضه صرافی‌های مختلف با هم فرق دارد. توسعه‌دهندگان همستر ‌کامبت در تلاش هستند تا آن را در بازارهای پیش از عرضه صرافی‌های مختلف لیست کنند. برای مثال صرافی کوکوین بارها لیست شدن این ارز را در بازار پیش از عرضه خود به تعویق انداخت. کوکوین حتی بعد از یک بار لیست کردن آن دوباره ارز مذکور را از پلتفرم خود حذف کرد. این پلتفرم قرار بود توکن HMSTR را دوباره فردا ۲۵ ژوئن (۵ تیر) در بازار پیش از عرضه خود لیست کند اما دوباره آن را به ۲۸ ژوئن (۸ تیر) به تعویق انداخته است.

در هر صورت تا زمانی که قیمت همستر کامبت در بازار اسپات مشخص نشود و توکن آن در این بازار لیست نگردد، نمی‌توان به نتیجه خاصی رسید. بازار پیش از عرضه ریسک به شدت زیادی دارد و همین مسئله باعث می‌شود سازوکار آن برای کشف قیمت خیلی موثر نباشد.

پوشش اخبار و آموزش‌های مرتبط با بازی تلگرامی همستر‌ کامبت در مجله نوبیتکس صرفاً با هدف اطلاع‌رسانی انجام می‌شود و به‌هیچ‌وجه توصیه‌ای برای مشارکت در همستر‌‌ کامبت نیست. مجله نوبیتکس هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با خطرات احتمالی تعامل با همستر کامبت و بازی‌های مشابه ندارد.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه