اخبار ارزهای دیجیتالسایر اخبار

بعد از مسی، رونالدینیو هم از میم کوین مشکوک WATER حمایت کرد

بعد از مسی، تبلیغ میم کوین WATER در اینستاگرام رونالیدینو هم منتشر شد و به رشد قیمت آن کمک کرد.

خلاصه خبر

  • رونالیدینو و مسی میم کوین WATER را در استوری اینستاگرام خود منتشر کردند.
  • هنوز مشخص نیست آن‌ها این پروژه را تایید می‌کنند یا خیر.

به گزارش کوین تلگراف، رونالدینیو (Ronaldinho) در روز قبل مثل لیونل مسی (Lionel Messi) تصویری از میم کوین واتر (WATER) را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد. او ۷۶.۶ میلیون دنبال‌کننده دارد و تصویر زیر را منتشر کرده است.

استوری رونالدینیو درباره WATER میم کوین
استوری رونالدینیو درباره WATER

انتشار این خبر باعث شد قیمت WATER تنها در یک ساعت ۳۸.۸ درصد رشد کند و به ۰.۰۰۱۲ دلار برسد. با این حال قیمت WATER در حال حاضر کاهش یافته‌ است.

قیمت WATER
قیمت WATER

توکن WATER در ظاهر می‌خواهد به مشکلات آبی زمین با حمایت پروژه‌های پایدار در زمینه جنگل‌زدایی و توزیع آب در آفریقا بپردازد. در رودمپ آن هم همکاری با سلبریتی‌ها ذکر شده‌ است. با این حال یکی از اینفلوئنسرهای بازار ارزهای دجیتال به اسم «Ajay Kashyap» گفته است:

این توکن واقعی است یا یک پامپ و دامپ دیگر است؟ مراقب باشید.

میم کوین WATER روی شبکه سولانا راه‌اندازی شده‌ است. تعداد میم کوین‌های مبتنی بر این شبکه در ماه‌های اخیر به شدت رشد کرده و اکثر آن‌ها رودمپ و تیم مشخص ندارند. رونالدینیو حتی به خاطر میم کوینی که شبیه به چهره او بود، به دادگاه برزیل کشانده‌ شد و مجبور شد رسماً اعلام کند که هیچ ارتباطی با آن ندارد. با این حال او هنوز درباره WATER صحبت نکرده‌ است. توجه داشته باشید که اکثر این میم کوین‌ها به شدت متمرکز هستند، نوسان و ریسک زیادی دارند و اکثراً کلاهبرداری‌اند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید