gala

gala

گالا

معامله حرفه‌ای
- USDT
% - تومان

اطلاعات بازار تتری

حجم معاملات 24h
- USDT
کمترین قیمت دیروز
- USDT
بالاترین قیمت دیروز
- USDT

اطلاعات بازار نوبیتکس

حجم معاملات 24h
- IRT
کمترین قیمت دیروز
- IRT
بالاترین قیمت دیروز
- IRT
من می ‌خواهم
تومان
بپردازم تا معادل
گالا

رمزارز Gala

خرید ارز گالا Gala این روزها به یکی از گزینه‌های خرید ارز دیجیتال بدل شده است و سرمایه‌گذاران بسیاری روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند؛ اما گالا تنها برای سرمایه‌گذاران جذاب نیست. درصد بزرگی از طرفداران این ارز دیجیتال گیمرها هستند. گالا گیمز یا Gala Games یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد روی بلاکچین است و گیمرها می‌توانند از آن درامد داشته باشند. برای مشاهده قیمت ارز گالا می‌توانید به نمودار بالا مراجعه کنید. 

گالا گیمز چیست؟

اریک شیرمایر و مایکل مک کارتی گالا گیمز را در سال 2019 ایجاد کردند. شیرمایر مدیر عامل گالا گیمز پیش از ورود به حوزه بلاکچین و رمزارزها تجربه بسیاری در زمینه بازی‌های دیجیتال داشته است. مک کارتی، رئیس گالا گیمز نیز بیش از 20 سال تجربه در صنعت بازی دارد و بنیان‌گذار شرکت Applied Cinematic است.

پلتفرم گالا گیمز دارای یک بازی استراتژی زنده (RTS) یک بازی آنلاین نبرد چند نفره  (MOBA)،  یک بازی رول پلی یا  نقش‌آفرینی (RPG) و... است. هرکدام از این بازی‌ها به کاربران ارز دیجیتال گالا (GALA) یا توکن‌های NFT پاداش می‌دهند.

خرید ارز گالا در نوبیتکس

برای خرید ارز Gala یا گالا از نوبیتکس، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1- ثبت‌نام  و ایجاد حساب کاربری در نوبیتکس:

 در ابتدا برای ثبت‌نام اولیه شما تنها به یک آدرس ایمیل فعال نیاز دارید. توصیه می‌شود که برای ثبت‌نام در نوبیتکس از رمز عبور غیرتکراری و قدرتمندی استفاده کنید تا امنیت اولیه حساب کاربری‌‌ شما تضمین شود.

 2- تائید حساب کاربری:

 پس از انجام ثبت‌نام اولیه، برای خرید ارز دیجیتال Gala باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. احراز هویت در نوبیتکس با توجه به کاربری مالی آن، با ثبت‌نام در شبکه‌های اجتماعی و یا نرم‌افزارهای کاربردی روزمره متفاوت است و نیازمند ارائه اطلاعات هویتی درست و دقت و توجه بالا در ارسال اطلاعات است. برای فروش و خرید ارز گالا یا رمزارزهای دیگری همچون بیت کوین، یونی سواپ، دای و چین لینک، آوه و دات … شما به احراز هویت نیاز خواهید داشت. بهترین کار ممکن این است که پیش از هر اقدامی در مورد رویه احراز هویت نوبیتکس مطالعه کنید.

 3- شارژ حساب تومانی یا رمزارز قابل‌تبدیل آن:

 شما می‌توانید به کمک این راهنما، حساب کاربری خود را شارژ کنید. خرید Gala در نوبیتکس با تومان و تتر امکان‌پذیر است.

 4- خرید گالا (ارز Gala):

 خرید ارز Gala در نوبیتکس به‌صورت ارائه پیشنهاد خرید ارز در این بازار همتا به همتا (P2P) انجام می‌شود. در واقع در این بازار شما ارز دیجیتال مورد نظر خود را از کاربران فعال در پلتفرم نوبیتکس خریداری می‌کنید. به همین دلیل تکمیل فرایند خرید شما به پذیرش معامله از سوی دیگر کاربران بستگی دارد.

فروش و خرید ارز Gala

فروش و خرید ارز گالا در نوبیتکس به دو صورت سفارش سریع و معین امکان‌پذیر است. در سفارش سریع، خرید و فروش شما به‌صورت آنی با قیمت بازار صورت می‌گیرد اما در خرید و فروش معین شما می‌توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. در این روش، معامله پس‌ازاینکه کاربری دیگر با این قیمت حاضر به خرید یا فروش بود؛ صورت می‌گیرد.

با توجه به تعداد میلیونی کاربران نوبیتکس، شاخص نقدشوندگی این صرافی بسیار بالاست و بنابراین عمده خریدوفروش‌های ارزهای دیجیتال این صرافی در زمان بسیار کوتاهی انجام می‌شود. همچنین شکاف قیمتی بزرگی میان صرافی نوبیتکس و دیگر صرافی‌های بزرگ دنیا وجود ندارد.

قیمت ارز گالا

قیمت ارز گالا فراز و فرودهای بسیاری را تجربه کرده است با این وجود افراد بسیار زیادی همچنان از این ارز دیجیتال و پلتفرم گالا حمایت می‌کنند و آینده روشنی برای آن متصورند. قیمت ارز گالا gala موفق شد تا در تاریخ 5 آذر 1400 به بالاترین قیمت خود یعنی 0.83 دلار دست پیدا کند. تعداد واحدهای در گردش گالا 6.98 میلیارد بوده و عرضه نهایی آن 35.24 میلیارد خواهد بود. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت ارز گالا در لحظه به نمودار بالا مراجعه کنید. علاوه بر این می‌توانید با تغییر تنظیمات نمودار، تاریخچه قیمت ارز gala را مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

ارز Gala چیست؟

ارز گالا ارز پلتفرم گالا گیمز بوده و گالا گیمز یا Gala Games یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد روی بلاکچین است.

قیمت ارز Gala در لحظه چگونه قابل‌مشاهده است؟

با مراجعه به نمودار از Gala می‌توانید قیمت ارز Gala را در همین لحظه مشاهده کنید.

از کجا می‌توان ارز Gala را خرید؟

شما می‌توانید برای خرید ارز گالا یا Gala به صرافی‌های امنی مانند نوبیتکس مراجعه کنید. حتماً پیش از خرید گالا و سایر ارزهای دیجیتال درباره این ارزها و همچنین اعتبار صرافی تحقیق کنید.

کارمزد خرید ارز گالا در نوبیتکس چقدر است؟

کارمزد معاملات در نوبیتکس به‌صورت درصدی از مبلغ کل معامله از خریدار و فروشنده دریافت می‌شود. کارمزد معاملات در نوبیتکس برای حجم کمتر از 10 میلیون تومان 0.35 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 10 تا 50 میلیون تومان 0.3 درصد از حجم معامله، برای حجم بین 50 تا 100 میلیون تومان 0.25 درصد از حجم معامله و برای مبالغ بالاتر از 100 میلیون تومان 0.2 از حجم معامله خواهد بود. شما می‌توانید تمامی اطلاعات در این رابطه را در جدول کارمزدهای نوبیتکس پیدا کنید.