معرفی و بررسی

معرفی 11 تا از بهترین بازی‌های کریپتویی که شما را میخکوب خواهد کرد!

بازی‌ های کریپتویی و بلاکچینی این روزها توجه بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جلب کرده است. بازی با درآمد روزانه یکی از ایده‌هایی است که می‌تواند هر گیمر و علاقمند به بازی را به وجد آورد. بهترین بازی‌ های کریپتویی هرکدام طرفداران بسیار زیادی دارند که کسب درآمد از این حوزه را آغاز کرده‌اند. برخی از این بازی ها به عنوان بازی کریپتویی رایگان مشهورند و برخی دیگر نیاز به پرداخت‌هایی برای ورودی و یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارند.

به‌طورکلی صنعت بازی در حال افزایش ارزش چشمگیری است به طوری که این صنعت در حدود 173 میلیارد دلار ارزش‌گذاری شده است. علاوه بر این شاخص‌ها و اندیکاتورها از رشد صنعت بازی در پنج سال آینده خبر می‌دهند. به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود ارزش این صنعت از 300 میلیارد دلار عبور خواهد کرد. این رشد خیره‌کننده حاصل افزایش تعداد بازیکنان جدیدی است که هر روز به این پلتفرم‌ها وارد می‌شوند. مخصوصاً تلفن‌های همراه باعث شده تا تقریباً حدود 2.6 میلیارد گیمر در سرتاسر جهان به‌راحتی فعالیت کنند. در ادامه می‌توانید بیشتر با صنعت بازی در فضای بلاکچین و همچنین بهترین بازی‌ هایی کریپتویی که به بازی با درآمد روزانه مشهور هستند؛ آشنا شوید.

بازی‌هایی از جنس درآمد؛ بهترین بازی‌ های کریپتویی 

بد نیست بدانید که خرید ارز دیجیتال تنها راه کسب درامد از این بازار نیست. یکی از این راه ها شرکت در بازی های کریپتویی است!

بازی با درآمد روزانه برای هرکسی می‌تواند جذاب باشد! برای بسیاری، پرسه در فضای آنلاین تنها به معنای سرگرمی و خوش‌گذرانی نیست و ازاین‌جهت به دنبال راهکارهایی‌اند تا بتوانند از زمانی که در فضای مجازی صرف می‌کنند؛ کسب درآمد کنند. 

با ظهور بازی‌ های بلاک چین، تمامی معادلات صنعت بازی دچار تحول شده است و برای اولین بار بازیکنان تصمیم‌گیرندگان اصلی برای امور مالی این صنعت شده‌اند. بازی‌ های کریپتویی که به کسب درآمد منجر می‌شوند؛ روند نسبتاً نوظهوری است که نباید نادیده گرفته شود.  در این مقاله معروف‌ترین بازی‌ های بلاکچینی که می‌توان از آن‌ها درآمد داشت یا اصطلاحاً بازی‌های Play to earn را معرفی می‌کنیم. این بازی‌ها را می‌توان به دو بخش بازی کریپتویی رایگان و غیر رایگان تقسیم بندی کرد. با این وجود اغلب بازی‌ها آیتم‌های بسیاری برای خریداری دارند و تماما رایگان نیستند. 

 پیش از پرداختن به معرفی بازی‌ها بهتر است وجه مشترک این بازی‌ها که کسب درآمد را امکان‌پذیر می‌کند؛ مورد بررسی قرار دهیم. تقریباً تمامی بازی‌ های Play to Earn در دو وجه مشترک‌اند: یکی انتشار توکن بومی مخصوص بازی و همین‌طور امکان ایجاد توکن های NFT درون بازی.

معمولاً توکن بومی بازی، نقش‌های مختلفی درون بازی ایفا می‌کند و یکی از مهم‌ترین بخش‌های کسب درآمد بازیکنان همین توکن است. 

 از جمله کاربردهای آن می‌توان به وجه رایج بازی برای دادوستد میان بازیکنان، پرداخت کارمزدها و به‌طورکلی روش پرداخت درون بازی اشاره کرد.

همچنین این توکن می‌تواند نقش حاکمیتی داشته باشد. به وسیله توکن حاکمیتی می‌توان در رأی‌گیری‌ها و انتخابات درون بازی شرکت کرد و تغییرات مورد نظر بازیکنان با روشی دموکراتیک صورت گیرد. علاوه بر این در بسیاری از بازی‌ها تنها با داشتن توکن بازی و سهام‌گذاری یا استیک آن در شبکه بازی، می‌توان درآمد منفعل داشت و هر ماه سودی از این سهام‌گذاری به دست آورد.

بهترین بازی های کریپتویی

جنبه دیگر این توکن ذهنیت سرمایه‌گذاری بر روی آن است. در واقع هر چه تعداد بازیکنان این پلتفرم‌ها بیشتر شود؛ احتمال افزایش قیمت توکن آن‌ها نیز بیشتر خواهد شد.

نگرش به توکن‌های NFT در هرکدام یک از این بازی‌ها مختلف است اما معمولاً این توکن‌ها نقش کلکسیونی به خود گرفته یا دارای قدرت خاصی هستند که در اختیار داشتن آن‌ها برای بازیکنان امتیاز مثبت است. در برخی موارد تنها داشتن آن‌ها، درآمد ثابت بازیکن را افزایش می‌دهد. نکته مهم دیگر این است که در بسیاری از این بازی‌ها، خود بازیکنان این توکن‌های NFT را در خود بازی خلق می‌کنند و می‌توانند در بازارچه‌های بازی آن‌ها را به فروش بگذارند.

بنابراین در اینجا نگاهی گذرا به پیشگامان صحنه بازی‌ های کریپتویی داریم:

بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

بازی Axie Infinity یکی از مهم‌ترین بازی‌ های بلاک چینی است که در سال 2021 توسعه‌یافته است. بازی اکسی یک بازی کریپتویی رایگان نیست و نیازمند هزینه ورودی است. این بازی در اوج محبوبیت موفق به ثبت درآمد روزانه میلیون دلاری در بازار درون خود شده است به‌طوری‌که هر موجود Axie با قیمت هزاران دلار به فروش می‌رسید. تمرکز اصلی این بازی بر نبرد، پرورش و ایجاد کلکسیونی از موجودات بامزه‌ای به نام Axie است. به کمک این موجودات می‌توان دنیای لانسیا (World of Lunacia) درون این بازی را مورد کاوش قرار داد.

شرکت سازنده بازی اکسی اینفینیتی مدعی است که جامعه‌ای میلیونی از سراسر جهان او را حمایت می‌کنند. علاوه بر این او معتقد است که به لطف حمایت و اسپانسری سرمایه‌گذاران این بازی، تلاش شده تا زندگی بازیکنان فقیری را که از کشورهای جهان سوم هستند؛ دستخوش تحول کند. این سرمایه‌گذاران هزینه‌های مربوط به ساخت تیم و نقش اسپانسر را برای نبردهای پیش روی این افراد را تأمین کرده‌اند.

این تیم از سوی شرکت‌های بزرگ و معتبری مانند یوبی سافت و سامسونگ پشتیبانی و حمایت مالی شده است و موفق شده تا زنجیره جانبی مخصوص خود به نام Ronin را توسعه دهد. این شبکه از هزینه‌های تراکنش‌های غیرمعقول در بلاکچین اتریوم جلوگیری می‌کند.

بازی اکسی اینفینیتی در سال 2021 رشد بسیار زیادی داشت و همواره نوآوری‌های هوشمندانه‌ای برای جذب مخاطب و افزایش کاربران خود ارائه می‌دهد.

متأسفانه برای شروع این بازی حتماً باید میزان مشخصی توکن AXS خریداری کرد تا تیمی از موجودات AXIE را تشکیل دهید. البته اگر بازیکنان بازی حاضر باشند موجوداتشان را در اختیار شما قرار دهند یا کمک‌های جامعه اکسی شامل شما شود؛ می‌توانید بازی را مجانی آغاز کنید. برای خرید اکسی و شروع کاوش در جهان اکسی اینفینیتی می‌توانید از نوبیتکس استفاده کنید اما اگر برای سرمایه گذاری بر روی اکسی و یا شروع این بازی جدی هستید؛ پیش از هر اقدامی حتما مقاله بازی اکسی اینفینیتی چیست را بخوانید. 

بازی اکسی یکی از بهترین بازی های کریپتویی

گادز آنچیند Gods Unchained

Gods Unchained یک بازی کلکسیونی، فانتزی، کارتی است که بر روی شبکه اتریوم ساخته‌شده است. شروع بازی گادز آنچیند ابداً دشوار نیست و رایگان است. علاوه بر این خود بازی فرصت آموختن را نیز در اختیار کاربران تازه‌کار قرار می‌دهد. از همان ابتدای بازی فرصت برای کسب درآمد در اختیار فرد قرار می‌گیرد. گادز انچیند یکی از بازی‌های کریپتویی رایگان است که شما در ادامه می‌توانید کارت‌هایی که نیازدارید را خریداری کنید. 

در Gods Unchained، دو بازیکن در یک میدان به مصاف یکدیگر می‌روند تا مشخص شود که چه کسی قدرتمندترین است. این موضوع را کارت‌هایی که طرفین در اختیار دارند؛ مشخص می‌کند. زمانی که جان یک بازیکن تمام شود، برنده نبرد مشخص می‌شود.

هر بازیکن دسته‌ای سی عددی از کارت‌های مختلف را جمع‌آوری می‌کند. بهتر است ویژگی این کارت‌ها با قهرمانشان هماهنگ باشد. هرکدام از کارت‌های بازیکنان طبقه‌بندی‌های مختلفی دارند و از هر طبقه‌بندی تعداد محدودی را می‌توان در دسته قرار داد.

در سال 2019، Gods Unchained شرکت مادر خود را به Immutable تغییر داد و توسعه شرکت ImmutableX را آغاز کرد. دلیل این کار راهکاری برای مقابله با هزینه‌های سرسام‌آور شبکه اتریوم بود چراکه خرید و فروش کارت‌های بازی یک امر حیاتی برای مدل تجاری این نوع بازی‌ها است. از طرفی هزینه Gas بالای شبکه اتریوم عملاً خریدوفروش کارت‌ها را بسیار گران کرده بود. بنابراین ImmutableX بازار خود را در سال 2021 راه‌اندازی کرد و امروز به‌عنوان یک مرکز خرید بدون هزینه ( بدون GAS) برای کارت‌های Gods Unchained و همچنین تعدادی دیگر از پروژه‌های NFT ایفا نقش می‌کند.

گادز آنچین یکی از بهترین بازی های بلاکچینی

بازی سندباکس (SandBox)

سندباکس Sandbox نام یک بازی بر روی بلاک چین اتریوم است که کاربران می‌توانند با شرکت در آن کسب درآمد کنند. دنیای مجازی سند باکس به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بازی‌ها و دارایی‌های دیجیتال منحصربه‌فرد خود را با ابزارهای طراحی رایگان موجود در این بازی ایجاد کنند. کالاهای مجازی ایجاد شده را می‌توان به شکل توکن NFT در بازار بازی سندباکس به فروش رساند و در ازای آن توکن SAND به دست آورد. سندباکس فناوری بلاک چین، امور مالی غیرمتمرکز DeFi و NFTها را در یک بستر متاورس سه‌بعدی با هم ادغام کرده است.  در این بازی کاربر آزاد است تا به بخش‌های مختلف این متاورس سفر کند، مراحل موجود در بازی را انجام دهد و امتیاز کسب کند.

این بازی در سال‌های اخیر از موفقیت بسیاری برخوردار بوده است و هم در جذب مخاطب و همین‌طور در شراکت با نام‌های بزرگ صنعت بازی موفق عمل کرده است. همچنین هنرمندان و خوانندگان مطرح بسیاری از این بازی استقبال کرده‌اند و کاراکترها و آثار آن‌ها درون متاورس سندباکس قابل‌مشاهده است.

بازی سندباکس یک بازی کریپتویی رایگان است و شما می‌توانید بدون هزینه بازی کردن را شروع کنید. علاوه بر این شما برای سرمایه گذاری بر روی ارز سند تنها به کسب آن در بازی نیاز نخواهید داشت. شما می توانید با خرید ارز سندباکس در سود حاصل از افزایش بازیکنان این بازی، شریک باشید. البته پیش از سرمایه‌گذاری بر روی این ارز به مقاله سندباکس چیست مراجعه کنید تا با کسب اطلاعات کافی سرمایه گذاری را شروع کنید. 

سند باکس بهترین بازی کریپتویی

متاورس دیسنترالند Decentraland

دیسنترالند یک بازی جهان باز است که به توسعه یک جهان مجازی در بستر بلاکچین می‌پردازد. بازی دیسنترالند بدون هیچ سناریوی از پیش تعیین‌شده‌ای دست بازیکن را باز می‌گذارد تا آزادانه فعالیت کند. 

توکن‌های غیرقابل‌تعویض NFT، نقش کلکسیون‌های درون بازی را ایفا می‌کنند. لباس‌ها، آیتم‌ها و همین‌طور املاک مجازی بازی را که با نام LAND شناخته می‌شوند؛ از جنس توکن‌های غیرقابل ‌تعویض یا NFT هستند. کاربران این توکن‌ها را در کیف پول‌های خود نگهداری کرده و می‌توانند هر زمان که بخواهند آن‌ها را به فروش برسانند. 

گشت‌وگذار در دیسنترالند رایگان است و بخشی از ویژگی‌های بازی هم برای همه آزاد است اما بقیه فعالیت‌ها و آیتم‌ها نیازمند خرید درون بازی است. اگر به خرید ارز دیسنترالند یعنی مانا علاقمند هستید می‌توانید در نوبیتکس سرمایه گذاری را آغاز کنید البته پیش از آن حتما مقاله متاورس دیسنترالند چیست را مطالعه کنید و با نگاهی باز تصمیم به سرمایه گذاری بگیرید. 

بازی های کریپتویی

بازی Blankos Block Party

Blanko اسباب‌بازی‌های دیجیتالی سرگرم‌کننده و شیطانی هستند که در این بازی جان گرفته‌اند. این موجودات در یک محیط شاداب و فانتزی دورهم جمع شده‌اند و در مهمانی‌های مختلف شرکت می‌کنند. تمرکز اصلی بازی به ساخت و طراحی منحصربه‌فرد اسباب‌بازی‌ها، ساختمان‌ها و کشف محیط بازی است. جمع‌آوری کلکسیونی از اسباب‌بازی‌های کمیاب Blanko از دیگر اهداف بازی به شمار می‌رود.

 هر Blanko یک دارایی دیجیتال NFT است که بر روی بلاک چین زندگی می‌کند. این بازی مجانی است البته آیتم‌های درون بازی قابل خریداری است. این شرکت موفق به جذب سرمایه قابل‌توجهی شده است و شراکت با نام‌های بزرگی مانند Deadmau5 و  Burberry را در کارنامه دارد.

بلانکو بلاک پارتی در شروع یک بازی کریپتویی رایگان است اما در ادامه برای خرید آیتم‌ها باید مبالغی بپردازید.

بهترین بازی های کریپتویی

آپ لند UPLAND

در این بازی افراد امکان خرید، فروش و تجارت زمین‌های مجازی را که از نقشه واقعی شهرهایی نظیر سانفرانسیسکو و نیویورک الگوبرداری شده است؛ در اختیار دارند. در واقع افراد “صاحبان دیجیتال” قلمداد شده و می‌توانند در این زمین‌ها ساخت‌وساز انجام دهند و سکه‌های UPX به دست بیاورند. در این بازی می‌توان ملک‌ها را اجاره داد یا به فروش رساند.

بازی آپلند نیز یک بازی کریپتویی رایگان است اما در ادامه مراحل نیازمند خرید آیتم‌های درون بازی خواهید بود.

بازی های کریپتویی

معرفی گیمتا Gameta ؛ یکی از بهترین بازی‌ های کریپتویی

Gameta یک پلتفرم بازی وب 3.0 است که ابتدا بر روی شبکه سولانا ساخته شده بود، اما قرار است به زودی به شبکه بایننس منتقل شود. این پلتفرم در جذب بازیکنان بسیار قدرتمند عمل کرده است. در پلتفرم Gameta بازی‌های ساده و مختلفی ارائه می‌شود که نیاز به موبایل‌های پرچم‌دار برای بازی ندارند. در واقع امر باعث شده است از بازی‌های این پلتفرم بتوان در هر مکان و هر زمانی لذت برد. علاوه بر سادگی بازی‌ها نکته قابل توجه این است که برای کسب درآمد از این پلتفرم لازم نیست ساعت‌ها مشغول بازی با تلفن همراه باشید. در حال حاضر هفت بازی مختلف بر روی این پلتفرم ارائه‌شده است که بر روی دستگاه‌های اندروید در دسترس قرار گرفته‌اند. نام این بازی‌ها عبارت است از:

Invest Master، Ants Runner،Super Gloves Sleep Ragdoll, FrogPrince Rush, Human Tower, وTadpole Count.

به محض ثبت نام در بازی کاربران یکسری توکن و یک توکن NFT دریافت می‌کنند که هم در بازی‌ها و همین‌طور در قدرت درآمد آن‌ها تأثیر بسزایی دارند. برای نمونه ممکن است توکن NFT دریافتی بازیکن باعث شود تا 10% پاداش بیشتری از هر بازی به حساب بازیکن اضافه شود!

بازی‌ها دارای سطح‌بندی‌های مختلفی هستند و بازیکنان با تکمیل هر سطح و بر اساس توکن NFT درآمدهای مختلفی خواهند داشت، البته همیشه می‌توان توکن های NFT با قدرت بیشتر را خریداری کرد که طبیعتاً امتیازات بیشتری برای افراد فراهم می‌کنند.

توکن‌های NFT این پلتفرم علاوه بر قدرت‌های مخصوص برای حساب کاربری شما، می‌توانند به فروش برسند و باعث کسب سود برای کاربر شوند.

توکن‌های NFT گیمتا از طریق خود پلتفرم و همین‌طور از برنامه‌های غیرمتمرکز NFT درون این بازی به دست می‌آیند.

بازی گیمیتا بازی کریپتویی رایگان

ساز و کار اقتصادی گیمتا بر اساس دو توکن HIP و توکن GJEW است. توکن HIP در نقش توکن حاکمیتی است و همین‌طور کارمزدهای تراکنش نیازمند این توکن است. افراد سطح بالا در بازی‌ها می‌توانند توکن HIP و توکن های NFT سطح بالا به دست آورند. راه دیگر کسب این توکن سهام گذاری gold coin است.

توکن GJEW نقش کاربردی شبکه گیمتا را بر عهده دارد. با داشتن تعداد معینی توکن NFT و همین‌طور شرکت در بازی‌ها می‌توان توکن GJEW را به دست آورد. بازیکنان می‌توانند با فروش این توکن کسب سود کنند یا با هولد آن در رویدادهای بازی شرکت کنند. البته برای ایجاد توکن های NFT جدید نیز به توکن GJEW نیاز است.

برنامه پیش روی گیمتا بسیار بزرگ‌تر از یک پلتفرم بازی است. آن‌ها قصد ایجاد اکوسیستمی را دارند که در آن تمام فعالیت وب 3.0 را بتوان پیاده‌سازی کرد و برای این فعالیت‌ها پاداش دریافت کرد. به همین خاطر است که گیمتا به عنوان یکی از بهترین بازی‌ های کریپتویی شناخته می‌شود.

بازی Alien Worlds

دنیای بیگانه یا Alien World در یک متاورس غیرمتمرکز است که در حال حاضر بر روی چندین بلاک چین مختلف از جمله اتریوم، WAX و زنجیره هوشمند بایننس (BSC) مشغول فعالیت است.

ارز دیجیتال تریلیوم با نماد TLM توکن بومی متاورس دنیای بیگانه است. از این توکن برای پاداش‌های مسابقات میان بازیکنان و همچنین به عنوان راهی برای مشارکت در حاکمیت متاورس Alien Worlds استفاده می‌شود.

دنیای بیگانه در واقع یک بازی مرورگر است که بر روی بلاک چین ساخته شده است. این بازی در سبک ماجراجویی ساخته شده است و هدف مراحل گسترده آن سفر به دنیاهای دور برای استخراج یک ماده معدنی ارزشمند به نام تریلیوم است. همه‌چیز در این متاورس توکنیزه شده است  و بازیکنان در طول ماجراجویی‌های متعددشان با موارد غیرعادی در قالب NFT مواجه می‌شوند.

بازی ایلین ورد

هر توکن NFT در دنیای بیگانه هدف خاصی در بازی دارد. به عنوان مثال، ابزارهای استخراجی وجود دارند که می‌توانند کار شما را در استخراج تریلیوم آسان‌تر کنند و یا شخصیت‌هایی که هر کدام یک سری قدرت‌ها و ویژگی‌های منحصر به خود را دارند که ماجراجو بازی ممکن است در موقعیت‌های مختلف از هر کدام استفاده کند.

بازیکنان همچنین می‌توانند تریلیوم بیشتری استخراج کنند و با به‌روزرسانی و ارتقاء تجهیزات استخراج خود، NFT‌های بیشتری کشف کنند. در حال حاضر بیش از 330 NFT متمایز در دسترس بازیکنان است که می‌توانند آن‌ها را پیدا کرده و در بازی جمع‌آوری کنند.

بازی Solitaire blitz

Solitaire blitz، یک بازی کارتی جذاب همراه با معماهای هیجان‌انگیز است که نسخه کلاسیک آن را پیش‌تر در بازی‌ های روی سیستم‌عامل ویندوز مشاهده کرده‌ایم. این بازی از مجموعه بازی‌های شرکت بازی‌سازی Joyride است که بر روی بلاک چین فلو توسعه داده شده است. این بازی از نسخه کلاسیکش چندین درجه بهبود پیدا کرده است و مخاطبان به سادگی جذب این بازی می‌شوند.  بازی سولیتیر بلیتز یک بازی با درآمد روزانه است که می‌تواند برای بسیاری جذاب باشد. در بازی Solitaire Blitz، کاربران به حالت‌های مختلف مسابقات، چالش‌های هیجان‌انگیز هفتگی و همچنین فرصتی برای کسب توکن ها $RLY دسترسی خواهند داشت.

سولیتیر بلیتز بازی با درآمد روزانه

هر بار رقابت مساوی است با دریافت تجربه یا (XP). بازیکنان برای رسیدن به مراحل بالاتر، باید تجربه کافی را به دست آورند در هر مرحله الگوریتم هوشمند بازی بازیکنانی هم سطح شما روبرویتان قرار می‌دهد. در آخر هر هفته بازیکنانی که بیشترین امتیاز را به دست آورده‌اند جوایز بزرگی کسب خواهند کرد. این بازی طوری طراحی‌شده است که در کنار تفریح بتوان کسب درآمد هم کرد و پاداش به صورت توکن $RLY به کاربران برنده تعلق می‌گیرد.

به زودی قرار است پل‌های ارتباطی توکن میان شبکه فلو و اتریوم و همین‌طور شبکه سولانا و اتریوم نیز در این بازی فعال شود همچنین امکان سهام گذاری و ایجاد بازی‌های جدید از برنامه‌های Solitaire Blitz به زود فعال خواهد شد.

بازی Trickshot blitz

Trickshot Blitz یکی از جدیدترین بازی‌های استودیو Joyride و یکی از بهترین بازی ‎‌های کریپتویی است. این بازی نیز بر روی بلاک چین فلو ساخته شده است. اگر به بازی اعتیاد دارید؛ این بازی بیلیارد ساده شما را سر جایتان برای ساعت‌ها میخکوب می‌کند!

جذابیت این بازی به حدی است که به محض روانه شدن به بازار با استقبال شگفت‌انگیزی مواجه شد و به‌طور روزانه به مخاطبان آن اضافه می‌شود.

بازی بلاکچینی برای کسب درامد بازی با درآمد روزانه

در این بازی کاربران در مقابل حریفان واقعی یا در مقابله حریف رایانه‌ای به رقابت می‌پردازند و باید از توانایی‌های خود برای پیروزی استفاده کنند. به‌طورکلی چندین فرمت مختلف برای جذاب نگه‌داشتن بازی‌ها وجود دارد.

توکن Rally ارز دیجیتال بومی شبکه Joyride است بنابراین اگر پیروز چالش‌ها و مسابقات بازی Trickshot blitz باشید، به عنوان پاداش به شما توکن $RLY تعلق می‌گیرد. در واقع این یک بازی با درآمد روزانه است که روی سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS در اختیار کاربران قرار گرفته است و می‌تواند در کنار سرگرمی به کسب درآمد نیز منجر شود.

بازی Benji bananas

Benji Bananas یک بازی موبایل کریپتویی رایگان و جذاب است که توسط شرکت Animoca ساخته شده است این بازی در سبک محبوب اکشن است و تا به حال بیش از 50 میلیون بار از فروشگاه گوگل و اپل دانلود شده است.

دراین بازی شما در نقش یک دونده ظاهر شده و شخصیت بازی را از درختی به درختی دیگر هدایت می‌کنید تا با جمع‌آوری میوه‌ها و امتیازهای مختلف بتوان شخصیت بازی را ارتقا داد. هرچه تجربه شما بیشتر شود مهارت و قدرت‌های مختلفی را می‌توان به شخصیت بازی اضافه یا به بیانی دیگر آن‌ها را تقویت کرد، علاوه بر این به‌روزرسانی‌هایی مانند تغییر چهره و آواتار نیز امکان‌پذیر می‌شود.

بنجی بناناس بازی کریپتویی رایگان

در پایان؛ چرا باید بازی‌ های کریپتویی را امتحان کنید؟

 این جمله را زیاد شنیده‌ایم که انسان باید عاشق شغلش باشد؛ ولی کمتر کسی می‌تواند عاشق چنین روش‌های کسب درآمدی نشود! هیچ‌چیز بهتر از سرگرمی و کسب درآمد هم‌زمان نیست. بازی‌ های بلاک چینی این امکان را برای شما فراهم کرده‌اند. علاوه بر این نه‌تنها می‌توان در اقتصادهای مجازی شفاف و منصفانه کسب درآمد نمود؛ بلکه مالکیت واقعی دارایی‌های بازی نیز در اختیار بازیکن قرار خواهد گرفت. در واقع با مشارکت در یک اکوسیستم جامعه‌محور (DAO) و به‌طورکلی درگیر شدن با چنین بازی‌هایی صدای شما در تصمیم‌گیری‌های مربوط به بازی شنیده خواهد شد. در آخر بازیکنان به‌طور مؤثر یکی از سهامداران بازی محسوب خواهند بود. مواردی که به‌طورکلی در شکل سنتی بازی‌ها و ساختار متمرکز بازی‌ها امکان‌پذیر نبود و جالب‌تر اینکه هرچه تعداد بازیکنان در بازی‌ های بلاکچینی بیشتر می‌شود جوایز هم بزرگ‌تر شده و در کنار آن بازی‌ها تجربه مجازی شفاف‌تر و عادلانه‌تری ارائه می‌دهند. 

 

 

نوشته های مشابه