شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
تحلیل ارز‌های دیجیتالتحلیل تکنیکال

واچ لیست هفتهٔ چهارم بهمن؛ صعود آلت‌ کوین‌ها بعد از رشد بیت کوین

در این تحلیل، ۵ ارز از بازار را بررسی خواهیم کرد که شرایط فعلی آن‌ها با توجه به سبک تحلیل تکنیکال مناسب است. ما در واچ لیست هر هفته در نوبیتکس به عنوان یک تریدر، فارغ از عناصر بلند مدت به دنبال فرصت‌هایی کوتاه مدت در بازار هستیم. در این زمان با رعایت مدیریت ریسک و سرمایه، می‌توان ارزهایی را که در کوتاه مدت توانایی سوددهی دارند، بررسی کرده و زیر نظر داشت.
در اصل در واچ لیست ما در تلاشیم تا به ایجاد دیدگاهی جامع‌تر و آگاهانه‌تر در معاملات ارزهای دیجیتال کمک کنیم. در ادامه و با بهره‌گیری از پلتفرم تریدینگ ویو tradingview به نمودار این ارزها رجوع کرده و با تفسیر عوامل تکنیکالی موجود در آن‌ها، این پروژه‌ها را از دیدگاه قیمت بررسی می‌کنیم.


هر ۵ آلت کوین از این لیست در صرافی رمزارز نوبیتکس لیست شده و بازار معاملاتی خود را دارند. ارزهای این واچ لیست در این هفته از سطوحی حمایتی برخوردار بوده و جذابیت تحلیلی بالایی دارند. در این تحلیل به شناسایی سطوحی می‌پردازیم که برای شکار موقعیت‌های معاملاتی، مناسب و مستحکم هستند. با ادامهٔ تحلیل با ما همراه باشید.

جی‌ام‌اکس (GMX/USDT)

قیمت توکن جی‌ام‌اکس در تایم فریم روزانه و پس از موج نزولی اخیر قیمت، به سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی خود در نمودار در ۴۰.۳۰ دلار بخرورد کرده و به آن واکنش نشان داده است. قیمت در وضعیت فعلی در ناحیهٔ حمایتی بین این سطح و سطح ۵۰ درصد در حال نوسان است. با شکست خط روند نزولی فرعی می‌توان انتظار جهش صعودی قیمت را در کوتاه مدت داشت.

تشکیل واگرایی مخفی مثبت (+HD) در اندیکاتور مکدی نیز تأییدیه‌ای مبنی بر این چرخش کوتاه مدت قیمت است. اهداف قیمت در مسیر صعود و پس از تثبیت چرخش، به‌ترتیب ۵۱ و ۵۴ دلار هستند.

نمودار قیمت جی‌ام‌اکس در تایم فریم روزانه

ایپ‌ کوین (APE/USDT)

قیمت توکن ایپ‌کوین نیز مشابه جی‌ام‌اکس در تایم فریم روزانه و بعد از ریزش، بر روی سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی در ۱.۲۶ دلار متوقف شده و به آن واکنش داده است. تأییدیه قیمت برای ادامهٔ این جهش به سمت اهداف بالاتر، شکست خط روند نزولی فرعی و تثبیت در بالای آن خواهد بود.

نکتهٔ جالب اینجا است که دو واگرایی مخفی مثبت و واگرایی معمولی مثبت بر روی اندیکاتور مکدی، نشانه‌هایی مبنی بر احتمالا بالای ادامهٔ روند صعودی قیمت در این تایم فریم هستند. اهداف قیمت در مسیر صعود به‌ترتیب، ۱.۷ و ۱.۹ دلار هستند.

نمودار قیمت ایپ‌کوین در تایم فریم روزانه

سینگولاریتی نت (AGIX/USDT)

قیمت توکن سینگولاریتی نت در تایم فریم روزانه در حال نزدیک‌شدن به سطح خط روند نزولی و بلند مدت قیمت خود است. قیمت به سطح اصلاحی ۵۰ درصد فیبوناچی که محل قرارگیری میانگین متحرک ۴۰۰ روزه نیز هست، واکنش نشان مناسبی نشان داده است.. تشکیل واگرایی مخفی مثبت (با کراس دو خط نارنجی و قرمز) در اندیکاتور مکدی نیز می‌تواند مهر تأییدی بر نقض مقاومت خط روند نزولی و ادامهٔ روند صعودی میان مدت در قیمت باشد

اهداف قیمت در مسیر صعود به‌ترتیب، ۰.۳۴ و ۰.۴۲ دلار هستند.

نمودار قیمت سینگولاریتی نت در تایم فریم روزانه

سیویک (CVC/USDT)

قیمت توکن سیویک در تایم فریم روزانه به سطح ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی موج اخیر خود برخورد کرده و به‌شکل جالبی و با شادو به آن واکنش نشان داده است. شکست خط روند نزولی فرعی و واگرایی‌های مخفی متوالی و معتبری که در اندیکاتور مکدی قابل‌مشاهده هستند، تأییدیه‌هایی برای ادامهٔ روند صعودی قیمت هستند.

اهداف احتمالی قیمت در مسیر صعود به‌ترتیب ۰.۱۱ و ۰.۱۳ دلار هستند.

نمودار قیمت توکن سیویک در تایم فریم روزانه

اتم (ATOM/USDT)

قیمت توکن اتم نیز مشابه ارزهای دیگر این واچ لیست، در تایم فریم روزانه و بعد از ریزش، به ناحیهٔ حمایتی ۵۰ الی ۶۱.۸ درصد اصلاحی فیبوناچی موج صعودی قبلی واکنش نشان داده است. قیمت در وضعیت فعلی با مقاومت بالاسر میانگین متحرک نمایی ۴۰۰ روزه در ۱۰.۲ دلار درگیر است. با نقض این مقاومت و تثبیت قیمت در یالای آن، احتمال رشد کوتاه مدت قیمت وجود خواهد داشت. تشکیل واگرایی مخفی مثبت (با کراس دو خط نارنجی و قرمز) در اندیکاتور مکدی نیز مهر تأییدی بر این جهش کوتاه مدت قیمت است. 

اهداف قیمت در مسیر صعود به‌ترتیب، ۱۱ و ۱۳ دلار هستند.

نمودار قیمت اتم در تایم فریم روزانه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 5 =