شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

ماجرای برداشت 99 میلیارد دلاری از حساب JPMorgan Chase و مسدود شدن حساب مشتری چیست؟

یک کاربر Reddit در پستی از برداشت 99 میلیارد دلاری از حساب JPMorgan Chase خود خبر داد. این برداشت عظیم موجب مسدود شدن حساب این کاربر شده است. حوادث مشابه قبلی نگرانی‌هایی را در مورد عملکرد بانک و خدمات مشتریان ایجاد کرده است.

خلاصه‌ی خبر

  • یکی از کاربران Reddit، یک پست به اشتراک گذاشته که در آن 99 میلیارد دلار از حساب او برداشت شده است.
  • این برداشت بزرگ باعث مسدود شدن حساب این کاربر شده و هیچ توضیحی از طرف پشتیبانی به این مشتری وجود نداشته است.
  • اتفاقات مشابه قبلی نگرانی‌هایی را در مورد نحوه رسیدگی بانک به برداشت‌ها ایجاد می‌کند.

برداشت 99 میلیارد دلاری از حساب مشتریان JPMorgan Chase خشم مشتریان را برانگیخت

یک اشتباه آشکار بانکی از طریق رسانه‌های اجتماعی وایرال شده و نقطه‌ی آغاز آن، پست یکی از کاربران Reddit بوده است. در یک اشتباه، از حساب JPMorgan Chase این کاربر، بیش از 99 میلیارد دلار برداشت شد. این تراکنش، نه تنها سوالاتی را ایجاد کرد، بلکه باعث مسدود شدن حساب این کاربر نیز شد! علیرغم تلاش‌های متعدد برای دریافت پاسخ از پشتیبانی، هیچ پاسخ واضحی ارائه نشده که این مساله باعث تشدید ناامیدی میان کاربران شده است.

سرخوردگی مشتری حساب مسدود شده و عدم پاسخگویی

مسدود شدن حساب این کاربر، موجب سردرگمی وی شده است و تلاش‌های او برای یافتن جواب از طریق پشتیبانی بی‌فایده بوده است. این کاربر می‌گوید:

از دوشنبه‌ی گذشته، حساب جاری من در این وضعیت است. من به چیس زنگ زدم، به پنج بخش مختلف منتقل شدم، و هیچکس نمی‌داند که چه افتضاحی در حال رخ دادن است. سر ماه وام مسکن هم دارم. وقتی این مشکل حل شد، به دلیل بی‌کفایتی چیس، به فکر رفتن به ولز فارگو هستم.

 

سوابق تاریخی، تردیدها را شدیدتر می‌کند

متأسفانه، این اولین مورد از حساب‌های JPMorgan Chase نیست که با اضافه برداشت گیج‌کننده‌ی 99 میلیارد دلاری مواجه می‌شود. در سال 2016، یک زن شیکاگویی متوجه گم شدن 99 میلیارد دلار از حساب مادر مرحومش شد. بانک اطمینان داد که تحقیقات در حال انجام است. به طور مشابه، در سال 2020، یک زن تگزاسی متوجه شد که حساب مشترکش با همسر مرحومش، با همان مبلغ سرسام‌آور اضافه برداشت شده است. پاسخ چیس “یک استراتژی برای جلوگیری از برداشت‌های غیرمجاز از حساب‌های متوفی” بود. این موارد، نگرانی در مورد رویه‌ها و ارتباطات بانک در مورد چنین تراکنش‌های عظیم را توجیه‌پذیر می‌کند.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =