شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

سبقت لایه 2 جدید اتریوم از Arbitrum و Optimism

راه حل لایه ۲ اتریوم کوین‌بیس، برای مدت کوتاهی از Optimism و Arbitrum پیشی گرفت و ۶۱۷۳۳۰ تراکنش را در ۱۳ آگوست ثبت کرد. Base با هدف جذب یک میلیارد کاربر، از فناوری Optimism استفاده می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

  • راه حل جدید مقیاس‌پذیری لایه 2 اتریوم (ETH) کوین‌بیس، این هفته از نظر تراکنش‌های روزانه برای مدت کوتاهی از Optimism (OP) و Arbitrum (ARB) پیشی گرفت.
  • Base در 13 آگوست در حالی به 617,330 تراکنش رسید که Optimism تعداد 438,559 و Arbitrum تعداد 544,575 تراکنش را در همان روز ثبت کردند.
  • بالاترین سطح تراکنش‌های روزانه‌ی Base در واقع سه روز زودتر در 10 آگوست رخ داد که به 757294 رسید.

لایه 2 کوین‌بیس، پیشتاز مقیاس‌پذیری اتریوم: حتی برای چند لحظه

در یک پیشرفت قابل توجه، راه حل جدید مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم کوین‌بیس، این هفته از نظر تعداد تراکنش‌های روزانه از Optimism و Arbitrum پیشی گرفت. بر اساس داده‌های موجود، در 13 آگوست، Base موفق به ثبت 617,330 تراکنش شد. در همان زمان Optimism تعداد 438,559 و Arbitrum تعداد 544,575 تراکنش را ثبت کردند.

عملکرد صعودی Base: رکورد 757294 تراکنش روزانه

تنها چند روز قبل از این دستاورد، در 10 آگوست، Base با 757294 تراکنش روزانه به اوج خود رسید. ابتکار اخیر لایه 2، همسو با فناوری Optimism، توسط Coinbase در اوایل این ماه راه‌اندازی شد. هدف بلندپروازانه‌ی Base تسهیل ورود بیش از یک میلیارد نفر به حوزه‌ی ارزهای دیجیتال است. Base قصد معرفی توکن شبکه را ندارد. این پروژه برای سازگاری اتریوم، از جمله لایه 2های اتریوم و بلاک‌چین‌های جایگزین لایه 1 ساخته شده است.

به‌روزرسانی بازار توکن: موج لحظه‌ای Base پتانسیل‌های مقیاس‌پذیری را به رخ می‌کشد!

پیروزی Base موقتی بود، اما پتانسیل آن را در چشم‌انداز مقیاس‌پذیری اتریوم به رخ کشید. توکن بومی Optimism، یعنی OP، در حال حاضر با قیمت 1.38 دلار معامله می‌شود که کاهشی نزدیک به 1.5% در 24 ساعت گذشته و بیش از 13% در هفته‌ی گذشته را نشان می‌دهد. از سوی دیگر، توکن اصلی Arbitrum، یعنی ARB، ارزشی در حدود 0.987 دلار دارد و تا کنون شاهد کاهشی نزدیک به 5.75% در روز گذشته و نزدیک به 18% در هفته‌ی گذشته بوده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =