اخبار ارزهای دیجیتال

اداره خدمات مالی نیویورک دستور توقف ضرب BUSD را صادر کرد

اداره خدمات مالی نیویورک NYDFS به ناشر توکن‌های BUSD یعنی شرکت پکسوس دستور داده است تا ضرب و صدور استیبل کوین BUSD  را متوقف کند. گفته می‌شود که این تصمیم تنها کمی پس از هشدار کمیسیون بورس آمریکا مبنی بر شکایت به خاطر نقض قانون حفاظت از سرمایه‌گذاران از شرکت پکسوس گرفته شده است.

با این وجود مدیرعامل بایننس، CZ، می‌گوید علی‌رغم اینکه ناشر Paxos دستور توقف ضرب استیبل کوین را دریافت کرده است؛ این صرافی همچنان به پشتیبانی از BUSD  ادامه خواهد داد.

صرافی بایننس برنامه دارد با وجود آنکه رگولاتورهای آمریکا به ناشر BUSD، Paxos Trust Company دستور توقف ضرب این استیبل کوین را اعلام کرده‌اند؛ همچنان از این ارز دیجیتال قیمت ثابت پشتیبانی کند.

دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) به شرکت بلاکچین پکسوس دستور داده است تا انتشار BUSD را متوقف کند. این استیبل کوین قیمتی برابر با یک دلار دارد و وابسته به دلار ضرب و تولید می‌شود. در واقع به ازای هر استیبل کوین BUSD معادل یک دلار، از سوی پکسوس ذخیره‌شده است و این ارز دیجیتال با دلار واقعی و وثیقه‌های دلاری پشتیبانی می شود.

پکسوس همچنین یک اخطار از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دریافت کرده است. این اخطار ادعا می‌کند که BUSD به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده است.

در این میان مدیر عامل بایننس به کاربران اطمینان می‌دهد با وجود اقدامات اجرایی انجام شده، وجوه کاربران امن هستند.

به طور خلاصه BUSD توسط پکسوس صادر و بازخرید می شود و جای سرمایه کاربران کاملا امن است.

CZ Binance (@cz_binance) – سیزده فوریه

 

به گفته CZ پکسوس به خدمات BUSD و همچنین مدیریت بازخریدها ادامه خواهد داد. در نتیجه این اقدام اجرایی مدیر عامل بایننس گفت که ارزش بازار BUSD به مرور زمان کاهش پیدا می‌کند و صرافی بایننس سایر استیبل کوین های غیر مبتنی بر دلار آمریکا را به عنوان جایگزین بررسی خواهد کرد.

سی زی همچنین ادامه داد که بایننس به حمایت از این استیبل کوین در صرافی خود ادامه خواهد داد و در عین حال پذیرفته است که کاربران ممکن است به خاطر اقدامات اجرایی یاد شده، به استفاده از سایر استیبل کوین ها روی بیاورند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =