اخبار ارزهای دیجیتال

فروش 116 میلیون دلاری یک نهنگ پس از 200% افزایش!

یک نهنگ پس از افزایش 200 درصدی قیمت، 116 میلیون دلار توکن Tellor (TRB)، یک آلت‌کوین کمتر شناخته‌شده‌ی مبتنی بر اتریوم را فروخت. این مقدار، 34.5% از عرضه‌ی این توکن را به خود اختصاص داد.

خلاصه‌ی خبر

  • یک نهنگ ثروتمند پس از افزایش بیش از 200 درصدی دارایی‌اش، مبلغ قابل توجهی را تخلیه کرد.
  • قیمت توکن TRB در دوره‌ی نقدینگی کم، بیش از 200% افزایش یافت.
  • هدف احتمالی این نهنگ، تأثیرگذاری بر گردش توکن و نرخ بودجه است.

فروش 116 میلیون دلار در آلتکوین کمتر شناخته شده

یک نهنگ ثروتمند به دنبال افزایش 200 درصدی ارزش توکن TRB، یک دارایی کمتر شناخته‌شده‌ی مبتنی بر اتریوم ، به سرعت مبلغی 9 رقمی را به دست آورد. این نهنگ بیش از یک سوم عرضه‌ی این آلت‌کوین را جابه‌جا کردند.

برداشت عظیم توکن

یک نهنگ ثروتمند و باهوش از اواخر ماه آگوست، 872600 توکن TRB به ارزش تقریبی 116 میلیون دلار را از طریق سه آدرس مختلف از صرافی‌های ارزهای دیجیتال خارج کرد که 34.5% از عرضه‌ی در گردش این توکن را تشکیل می‌دهد.

معاملات بایننس

در طول ماه سپتامبر، یک نهنگ سه تراکنش را روی بایننس انجام داد که هر کدام شامل 100000 توکن TRB بود. این معاملات 21.4% از عرضه‌ی در گردش را به خود اختصاص دادند و حاکی از فروش احتمالی بود. توکن TRB که از اواخر آگوست افزایش 200 درصدی را تجربه کرده و در 30 روز گذشته 190% افزایش داشته، اخیرا شاهد کاهش 24 درصدی از 38.6 دلار به 29 دلار بوده که احتمالاً به دلیل همین فروش توکن توسط نهنگ بوده است. حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته با 54% افزایش به 143 میلیون دلار رسید.

عملکرد Tellor و تأثیر نهنگ

Tellor به عنوان یک شبکه‌ی اوراکل غیرمتمرکز عمل می‌کند و به قراردادهای هوشمند اتریوم اجازه می‌دهد تا با استفاده از توکن TRB به داده‌های خارجی دسترسی داشته باشند. این فعالیت نهنگ ممکن است با هدف تأثیرگذاری بر گردش توکن برای درآمد قرارداد و نرخ بالای بودجه باشد. این اتفاق با دریافت مجوز فروش 3 میلیارد دلار از دارایی‌های FTX برای تسویه بدهی، همزمان شده است و منجر به نگرانی در مورد تأثیر بالقوه این نهنگ در بازار می‌شود.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 18 =