ریپل 30 میلیون توکن XRP را به Bitstamp ارسال کرد. این اقدام نشان‌دهنده‌ی ایمان به آینده‌ی این سکه و مطابق با افزایش قیمت اخیر XRP است.

خلاصه‌ی خبر

  • یک نهنگ ناشناس که گمان می‌رود به ریپل لبز متصل است، 30200000 XRP را به Bitstamp ارسال کرد.
  • Bitstamp و Bitso به افزایش تراکنش‌های برون‌مرزی با XRP از طریق پرداخت‌های ریپل کمک می‌کنند.
  • آینده‌ی درخشان XRP باعث شده تا نهنگ‌ها و کوسه‌ها نزدیک به 8 میلیارد دلار XRP جمع کنند.

ریپل ذخیره‌ی عظیم XRP را به Bitstamp منتقل می‌کند

ریپل، یکی از بازیگران اصلی فین‌تک، مقدار قابل توجهی از توکن‌های XRP را به Bitstamp، یک صرافی ارز دیجیتال برجسته‌ی اروپایی، انتقال داده است. این حرکت توسط ردیاب بلاک‌چین Whale Alert که نقل و انتقالات قابل توجه ارزهای دیجیتال توسط نهنگ‌ها و صرافی‌ها را نظارت می‌کند شناسایی شد. تقریباً 12 ساعت پیش، یک کیف پول ناشناس ده‌ها میلیون XRP را به Bitstamp در اروپا ارسال کرد.

افزایش XRP با حرکت ریپل

این اتفاق در حالی رخ داد که قیمت XRP طی هفته‌ی گذشته بهبودی ملایم از خود نشان داد و از روز پنجشنبه 12 اکتبر 3.43% افزایش یافت.

جابه‌جایی 30 میلیون XRP

در این تراکنش، 30،200،000 XRP توسط یک نهنگ ناشناس به Bitstamp ارسال شد. با این حال، پلتفرم تجزیه و تحلیل متمرکز بر XRP یعنی Bithomp فاش کرد که در واقع، این تراکنش توسط کیف پولی مرتبط با شرکت ریپل لبز مستقر در سانفرانسیسکو که توسط کریس لارسن و جد مک‌کالب در سال‌های 2011-2012 تأسیس شد و اکنون توسط براد گارلینگ‌هاوس به عنوان مدیر عامل اداره می‌شود، آغاز شده است.

مشارکت ریپل با Bitstamp و Bitso

ریپل طی دو ماه گذشته به طور مداوم هر هفته 29 تا 30 میلیون XRP به صرافی‌های Bitstamp و Bitso از آدرس کیف پول r4wf7enWPxyHtbizyV7ZHiZi5XgwHh4Rzn ارسال کرده است.

خوش‌بینی نهنگ‌ها به آینده‌ی XRP

نهنگ‌های XRP همچنان به آینده‌ی این ارز دیجیتال اعتماد دارند. اخیراً، Santiment، درباره نهنگ‌ها و کوسه‌های XRP که به‌طور تهاجمی XRP جمع‌آوری می‌کنند، خبر داده است. کیف پول‌های دارای 100000 تا 100000000 XRP اکنون نزدیک به 8 میلیارد دلار XRP در اختیار دارند که در مقایسه با 7.16 میلیارد دلار در سال گذشته افزایش داشته است.

 

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.