اخبار ارزهای دیجیتال

آمازون به زودی به حوزه‌ی NFT ورود می‌کند

آمازون، بزرگترین خرده فروشی جهان، مدتی است که در لبه‌های فناوری Web3  حرکت می‌کند.

به گفته چهار منبع آگاه، انتظار می‌رود در بهار نوآوری‌هایی مربوط به ان اف تی NFT صورت بگیرد. در همین راستا آمازون در حال راه‌اندازی یک شرکت دارایی دیجیتال است.

آمازون تلاش‌های کلکسیونی دیجیتالی را به‌منظور عدم کمبود بازیگران قدرتمند در صنعت، از طریق منابع متعدد انجام داده است. گفته می‌شود که از جمله‌ی این نهادها می توان به بلاک چین های لایه اول، استارت آپ‌های بازی مبتنی بر بلاک چین و توسعه دهندگان و صرافی‌های دارایی دیجیتال اشاره کرد. دو منبع گفته‌اند که تمرکز اصلی آمازون روی بازی‌های مبتنی بر بلاک چین و اپلیکیشن‌های مرتبط با NFT است.

به عنوان مثال برای هر منبع آمازون تلاش می‌کند مشتریانش را به بازی‌های کریپتویی و وعده‌ی دریافت توکن‌های غیرمثلی یا NFTهای رایگان در این فرآیند جلب کند.

منابع گفتند که این تلاش همچنان در حال توسعه است. به نظر می‌رسد ماه آوریل برای این غول تجارت الکترونیک طراحی شده است تا جاه طلبی‌های جسورانه خود در زمینه ارزهای دیجیتال را عمومی کند.

به گفته یک منبع، “ورود آمازون به فضا” برای رمزارزها “به دلایل مختلف” یک “اتفاق بزرگ” است.

این منبع گفت: «ما می‌دانستیم که این کار امکان پذیر است. اما اکنون به نظر می‌رسد که واقعاً اتفاق می‌افتد. این روی فعالان موجود در این فضا تأثیر می‌گذارد؛ البته اگر آنها این کار را به درستی اجرا کنند و در مورد آن هوشمندانه عمل کنند.»

یکی از منابع گفت که مدیران آمازون که رهبری این فشار را بر عهده داشتند در ماه‌های اخیر حداقل به یک دفتر خانوادگی مراجعه کردند. همان منبع گفت که در آن زمان، برنامه معرفی حداقل یک NFT با یک هنرمند بود. به نظر می رسد طرح وب 3 آمازون از آن زمان به طور قابل توجهی تکامل یافته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *