اخبار ارزهای دیجیتال

آموزش بیت‌کوین در یکی از بزرگترین کالج‌های ایالات متحده‌

استاد این دانشگاه می‌گوید که دوره‌ی «برنامه‌نویسی بیت‌کوین» از مقدماتی‌ترین مفاهیم مربوط به بیت‌کوین شروع می‌کند و به دانشجویان روش «ساختن لایبرری بیت‌ کوین از ابتدایی‌ترین نقطه» را آموزش می‌دهد.

آوردن بیت کوین به کلاس درس یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی است که در حال اوج‌گیری در تمام دنیاست. دانشگاه Texas A&M تازه‌ترین کالج دانشگاهی ایالات متحده است که تصمیم گرفته بیت‌ کوین را به بیش از ۷۴ هزار دانشجوی خود تدریس کند.

خبر اضافه شدن واحد درسی بیت کوین توسط کوراک ری | Korok Ray، استادیار دانشکده‌ی بیزینس Mays دانشگاه Texas A&M، در روز ۱۳ ژانویه اعلام شد. رِی قرار است در آغاز ترم بهاره (۱۷ ژانویه) شروع به تدریس دوره‌ی «پروتکل بیت‌ کوین» به دانشجویان کالج مهندسی و دانشکده‌ی بیزینس Mays کند.

رِی در یک رشته توئیت ۴ قسمته در توئیتر خود گفت که «برنامه‌ نویسی بیت کوین»‌ و به دنبال آن «پروتکل بیت کوین» به دانشجویان کمک می‌کند تا بتوانند «لایبرری بیت کوین را از ابتدایی‌ترین نقطه» بسازند.

این استاد دانشگاه همچنین گفت مسیری که برای تائید این دوره‌ی درسی پیموده تا توسط دانشگاه تائید شود ابدا مسیر ساده‌ای نبوده و ماه‌های زیادی، سخت کار کرده تا بتواند این واحد درسی را به چارت دانشگاه وارد کند.

کمبود آموزش باکیفیت رمزارزی می‌تواند باعث شود تا واحد درسی درباره‌ی این موضوع، ایده جذابی باشد. بر اساس نظر جاش کاول | Josh Cowell، محقق حوزه‌ی رمزارزها، اگر این کار به درستی انجام شود، سواد اقتصادی به طرز چشمگیری افزایش خواهد یافت.

توماس هوک |‌ Thomas Hook استاد مدعو دانشکده‌ی حقوق دانشگاه بوستون نیز معتقد است که دانشکده‌ی حقوق می‌تواند با ارائه‌ی دوره‌ی «قانون‌گذاری درباره‌ی بیت کوین» برای دانشجویانش، حقوق‌دان‌هایی با دانش رمزارزی تربیت کند تا شرکت‌ها بتوانند عدم قطعیت‌های موجود در این زمینه را به کمک آن‌ها حل کنند و خدمات و محصول‌هایشان را توسعه دهند.

«این واحد درسی می‌تواند به وکلا و حقوق‌دان‌های آینده کمک کند تا موضوعات احتمالی پیش روی رویکردهای مختلف قانون گذاری را برسی کنند و بتوانند راهکاری برای تمامی شرکت‌های کریپتویی در سراسر جهان پیدا کنند تا با مشکلات حقوقی خود ساده‌تر مواجه شوند.»

با توجه به افزایش آگاهی آکادمیک نسبت به رمزارزها، ممکن است خرید ارز دیجیتال مجددا به صدر جست و جوها دست پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =