پالیگان (MATIC) به دنبال رشد چشمگیر کیف پول‌های فعال منحصر به فرد روزانه (dUAW) در ماه گذشته، در حال دست‌وپا کردن نامی برای خود در بخش بازی است.

بر اساس اطلاعات پلتفرم هوشمند بلاک‌چین DappRadar، پالیگان در ماه مارس با ثبت 138081 واحد dUAW در ماه مارس افزایش شاهد افزایشی 53 درصدی نسبت به ماه فوریه بوده است.

در حال حاضر پالیگان دومین بلاک چین بزرگ بازی پس از Boomland’s Hunters On-Chain است که ماه گذشته در شبکه آزمایشی خود راه اندازی شد به حساب می‌آید. این بازی نقش آفرینی اکشن از آن زمان به یکی از 5 بازی برتر بلاک‌چین از نظر فعالیت برنامه‌های غیرمتمرکز زنجیره‌ای (DApp) تبدیل شده است.

“پالیگان که پیش از این به عنوان بلاک‌چینی برای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز DeFi شناخته می‌شد، در این ماه از Hive پیشی گرفت و جایگاه دوم را به دست آورد. این یک نشانه مثبت برای پالیگان به حساب می‌آید، زیرا حالا این بلاک‌چین به عنوان یک بلاک‌چین بازی شناخته می‌شود.”

بلاک‌چین وکس (WAXP) همچنان جایگاه خود را به عنوان بلاک‌چین پیشرو در بازی حفظ کرده است و dUAWهای آن بیش از 228% از پالیگان بیشتر است.

وکس با میانگین ۳۱۴۹۷۶ کیف پول فعال منحصر به فرد روزانه در ماه مارس جایگاه اول فعال‌ترین بلاک‌چین بازی را به دست آورد. البته این عدد این کاهش 8.11 درصدی نسبت به ماه قبل را نشان می‌دهد. داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که بازی Alien Worlds با کسب 66% از 314976 کیف پول منحصر به فرد روزانه، در صدر این لاک‌چین قرار داشت.

DappRadar ادعا می‌کند در حالی که حرکت رو به جلوی بازی‌های زنجیره‌ای در ماه گذشته اندکی آهسته‌تر از گذشته ادامه پیدا کرد اما بازی‌ها هنوز هم بخش مهمی از فعالیت‌های DApp را تشکیل می‌دهند.

“فعالیت بازی‌های زنجیره‌ای در ماه مارس با %3.33 درصد کاهش به 741567 کیف پول فعال منحصر به فرد روزانه رسید. با این حال، بازی‌ها %45.6 از فعالیت‌های صنعت DApp را در سه ماهه‌ی اول 2023 تشکیل می‌دهند.”