اخبار ارزهای دیجیتال

جایزه 400 هزار دلاری بنیاد سولانا برای پیدا کردن آسیب‌پذیری شبکه

بنیاد سولانا برای کشف کدی که بلاک‌چین سولانا را از کار می‌اندازد، 400 هزار دلار جایزه تعیین کرده است. این حرکت بخشی از برنامه‌ی پاداش باگ سولانا است.

خلاصه‌ی خبر

  • برنامه‌ی پاداش باگ بنیاد سولانا به یافتن آسیب‌پذیری‌ها در بلاک‌چین سولانا پاداش می‌دهد.
  • Jacob Creech، رئیس روابط توسعه‌دهندگان در این بنیاد، 400000 دلار جایزه برای کشف کدی که می‌تواند سولانا را غیرفعال کند، اعلام کرد.
  • این جایزه شناسایی آسیب‌پذیری‌هایی را هدف قرار می‌دهد که می‌توانند حملات از راه دور را فعال کنند و به طور بالقوه باعث پارتیشن‌بندی شبکه شوند.

جایزه‌ی 400000 دلاری بنیاد سولانا

بنیاد سولانا برای کشف کدی که می‌تواند بلاک‌چین سولانا را غیرفعال کند، 400000 دلار جایزه ارائه می‌دهد. این انگیزه، بخشی از برنامه‌ی بزرگ‌تر پاداش باگ امنیتی آن‌ها است که هکرهای کلاه سفید را تشویق می‌کند تا آسیب‌پذیری‌ها‌ی سولانا را بررسی کنند.

پاداش برای غیرفعال کردن سولانا

Jacob Creech، رئیس روابط توسعه‌دهندگان در این بنیاد، اخیراً برای یافتن کدی که سولانا را خاموش کند، 400000 دلار جایزه تعیین کرده است. او در توییتی نوشت:

هر کسی که بتواند کدی را که می‌تواند سولانا را خاموش کند پیدا کند، 400 هزار دلار جایزه دریافت خواهد کرد. لطفاً ادامه دهید و آن را پیدا کنید.

برنامه‌ی پاداش باگ سولانا

سولانا برای کشف آسیب‌پذیری‌هایی مانند سرقت وجوه بدون امضای کاربر، انتقال غیرمجاز وجوه، و سوء استفاده‌های برنامه‌ی رأی‌گیری که سهام واگذارشده را کاهش می‌دهد، جوایزی از جمله ۲ میلیون دلار توکن SOL قفل‌شده ارائه می‌کند.

یک جایزه‌ی استثنایی 1 میلیون دلاری برای کشف نقض توافق یا مسائل ایمنی در شبکه‌ی سولانا در نظر گرفته شده است. یک جایزه‌ی 400000 دلاری نیز با هدف ایجاد انگیزه در هکرها برای یافتن آسیب‌پذیری‌هایی که ممکن است باعث حملات از راه دور شوند تعیین شده است.

کاهش قیمت SOL

کاهش قیمت 8.4 درصدی اخیر SOL به 21.36 دلار به دادگاه Sam Bankman-Fried مرتبط است. وکیل او در مورد علاقه‌ی او به SOL، که به عنوان ارز برای تراکنش‌ها در بلاک‌چین Solana عمل می‌کند، صحبت کرده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =