اخبار ارزهای دیجیتال

CZ از برنامه‌های بایننس برای راه‌اندازی استیبل‌کوین خود خبر داد

مدیر‌عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، از گسترش فعالیت‌های این صرافی در بازار استیبل‌کوین خبر داد. بایننس با همکاری First Digital Trust به دنبال پروژه‌های استیبل‌کوین بیشتری است و در عین حال از ریسک‌ها آگاه است.

خلاصه‌ی خبر

  • مدیر عامل بایننس، از برنامه‌هایی برای استیبل‌کوین‌ها خبر داد.
  • CZ با تایید ریسک‌های بازار استیبل‌کوین‌ها، علاقه‌ی بایننس به دارایی‌های مرتبط با یورو را ابراز می‌کند

مدیرعامل بایننس از توسعه در بازار استیبل‌کوین خبر داد

بایننس در حال انجام اقدامات استراتژیک در بازار استیبل‌کوین است. Changpeng Zhao (CZ)، مدیر اجرایی بایننس، اخیراً در طی یک اسپیس توییتر، برنامه‌ها و مشارکت‌های این شرکت را روشن کرد.

چالش‌های نظارتی و ریسک‌ها

CZ با اشاره به خطرات ذاتی بازار استیبل‌کوین‌ها، در خصوص نگرانی‌های پیرامون تتر (USDT)، بزرگترین استیبل‌کوین بازار صحبت کرد. او نگرانی‌های خود را در مورد عدم وجود حساب‌رسی و شفافیت ابراز کرد. عدم حساب‌رسی و شفافیت، وضعیتی مبهم مانند “جعبه سیاه”، برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند. CZ بر اهمیت مقررات و ممیزی‌ها تاکید کرد و به مشارکت بایننس با Paxos برای ارائه‌ی یک “استیبل‌کوین تنظیم‌شده” اشاره کرد. با این حال، تعطیلی نظارتی BUSD در نیویورک خطرات پیش‌بینی‌نشده‌ای را در چشم‌انداز این استیبل‌کوین نشان داد.

علاقه به دارایی‌های مرتبط با یورو و استیبل‌کوین‌های الگوریتمی

علاوه بر استیبل‌کوین‌ها، CZ علاقه‌ی بایننس به دارایی‌های دیجیتال مرتبط با ارزش یورو را نشان داد. علاوه بر این، بایننس دارای یک تیم اختصاصی است که روی استیبل‌کوین‌های الگوریتمی کار می‌کنند. در حالی که این نوآوری‌ها نویدبخش هستند، CZ هشدار داد که به دلیل اتصال به توکن‌های بسیار سبک، خطراتی را به همراه دارند.

پیش‌بینی آینده‌ی ارزهای دیجیتال

با اذعان به این که یک پیشگو نیست، CZ دیدگاه خود را در مورد آینده‌ی صنعت کریپتو به اشتراک گذاشت. او فناوری بلاک‌چین و هوش مصنوعی (AI) را به‌عنوان نیروهای دگرگون‌کننده شناسایی کرد که هوش مصنوعی به طور بالقوه تأثیر مستقیم‌تری بر شبکه‌ی مالی دارد. با این حال، CZ به تخصص تیم خود برای حرکت در چشم‌انداز دینامیک کریپتو و پشتیبانی از توسعه‌دهندگان مختلف در صنعت متکی است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 4 =