اخبار ارزهای دیجیتال

سولانا با پیشی گرفتن از اتریوم، پیشتاز فروش روزانه NFT است

سولانا (SOL) با پیشی گرفتن از اتریوم (ETH) در فروش روزانه‌ی NFT برای اولین بار به یک نقطه‌ی عطف مهم دست یافته است. عملکرد چشمگیر SOL در شرایطی است که بازار روندی نزولی دارد. قیمت SOL در 24 ساعت گذشته بیش از 4% افزایش یافته است.

خلاصه‌ی خبر

  • Step Data Insights در توییتی در روز جمعه اشاره کرد که SOL از نظر فروش روزانه NFT از ETH پیشی گرفته است.
  • این اولین بار است که SOL فروش روزانه NFT بیشتری نسبت به ETH ثبت می‌کند.
  • در زمان انتشار این مطلب، SOL پس از افزایش بیش از 4 درصدی در 24 ساعت گذشته، با قیمت 19.01 دلار معامله شد.

سولانا برای اولین بار از اتریوم در فروش روزانه NFT پیشی گرفت

Step Data Insights روز جمعه از طریق توییتر فاش کرد که SOL در فروش روزانه NFT از ETH پیشی گرفته است و نقطه‌ی عطف قابل توجهی است. این اولین بار است که SOL از ETH در این زمینه بهتر عمل می‌کند، و به خصوص در بازار نزولی این امر قابل توجه است.

سولانا بر فروش NFT تسلط دارد و افزایش قیمت قابل توجهی را نشان می‌دهد

سولانا با پیشی گرفتن از اتریوم و بیت‌کوین، جایگاه برتر را در رتبه‌بندی بلاک‌چین برای حجم فروش NFT به دست آورده است. علاوه بر این، SOL در 24 ساعت گذشته بیش از 4% افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 19.01 دلار معامله می‌شود. علاوه بر این، عملکرد هفتگی آن افزایش چشمگیر بیش از 11٪ را نشان می‌دهد.

تحلیل قیمت سولانا: روند صعودی بالقوه

قیمت SOL به بالای خط متحرک نمایی 50 روزه رسید که نشان‌دهنده‌ی روند مثبت است. سولانا اکنون در حال به چالش کشیدن سطح مقاومت در 19.68 دلار است. عبور خط EMA 9 روزه از خط EMA 20 روزه نشان‌دهنده‌ی یک چرخه‌ی صعودی کوتاه مدت است که به طور بالقوه SOL را به سطوح مقاومت کلیدی در 22.56 دلار یا حتی 26.85 دلار سوق می‌دهد. با این حال، بسته نشدن بالای 19.68 دلار ممکن است منجر به کاهش تا 17.69 دلار شود و در صورت از بین رفتن حمایت EMA، پتانسیل نزولی بیشتر به 15.80 دلار خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =