اخبار ارزهای دیجیتال

یکی از ماینرهای بیت‌ کوین تقریبا تمام بیت کوین خود را به بایننس فرستاد

بر اساس داده‌های آنچین به دست آمده از CryptoQuant، حدودا ۵۵۹۲ بیت کوین با ارزش تقریبی ۱۲۴ میلیون  دلار ظرف مدت سه روز از آدرس این ماینر به بایننس رسیده است.

پیشبینی می‌شود که انتقال تقریبا ۵۶۰۰ بیت کوین توسط این ماینر چینی که ارزشی نزدیک به ۱۲۴ میلیون دلار دارد، به هدف فروختن این دارایی هولد شده است.

ماینر بیت کوین، 1Thash، تقریبا تمامی بیت‌کوین خود را به بایننس فرستاده است. این کار توسط چندین تراکنش متوالی در ابتدای هفته‌ی اخیر انجام شده و CryptoQuant آن‌ها را شناسایی کرده است. بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات روزانه است و بایننس کوین ارز دیجیتال مشهور مربوط به این صرافی است. 

عمدتا تریدرهای جهان رمزارزها زمانی که یک سیل عظیمی از بیت کوین از والت ماینر به والت صرافی منتقل می‌شود، آن‌ را به عنوان یک سیگنال بازار خرسی در نظر می‌گیرند. چرا که به احتمال زیاد ماینرها در حال آماده شدن برای فروش حجم زیادی از بیت کوین هستند. اما به علت صعود قدرتمند اخیر، قیمت بیت کوین به حدی بالا رفته که امکان مقاومت پایین آمده است؛ خصوصا با حاشیه سودی که در ماه‌های اخیر به وجود آمده است.

طبق داده‌های به دست آمده از CryptoQuant روزهای ۱۷ و ۱۹ ژانویه، 1Trash به ترتیب ۲۳۹۶ و ۳۳۳۶ واحد بیت‌ کوین منتقل کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =