شمارش معکوس تا هاوینگ بیت‌کوین

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
اخبار ارز دیجیتال

انتقال 244 میلیون دلاری نهنگ بیت‌کوین به معنای افزایش قیمت است؟

یکی از مالکان بزرگ بیت‌کوین، ۲۴۴ میلیون دلار بیت‌کوین را به بیت‌فینکس منتقل کرد و باعث ایجاد سؤالاتی در مورد اوج قیمت احتمالی شد.

خلاصه‌ی خبر

  • در ماه مارس، کیف پول این نهنگ با 46500 توکن در رتبه‌ی چهاردهم بین دارندگان بیت‌کوین قرار گرفت.
  • تراکنش پنج‌شنبه‌ی او نشان می‌دهد که برخی از سرمایه‌گذارانی که بیت‌کوین را با قیمت‌های پایین‌تر خریداری کرده‌اند، به دلیل افزایش قابل توجه قیمت از 27000 دلار، اکنون به دنبال تضمین سود هستند.
  • بیت‌کوین در دو هفته‌ی گذشته با مقاومت قوی در حدود سطح قیمت 35000 دلار مواجه شده است.

نهنگ بیت‌کوین 244 میلیون دلار به بیت‌فینکس منتقل می‌کند

یک دارنده‌ی بزرگ بیت‌کوین 244 میلیون دلار بیت‌کوین را به Bitfinex منتقل کرد و باعث ایجاد سؤالاتی را در مورد اوج قیمت احتمالی شد. در ماه مارس، این نهنگ دارای 46500 توکن بود و چهاردهمین مالک بزرگ بیت‌کوین به حساب می‌آمد. در حالی که حرکت نهنگ‌ها اغلب توجهات را به خود جلب می‌کند، توجه به این نکته ضروری است که انتقال توکن‌ها به صرافی‌ها همیشه به معنای فروش نیست.

زمان ایده‌آل برای سود

زمان‌بندی این نهنگ عالی بود. او بین نوامبر 2022 تا ژانویه 2023 زمانی که قیمت زیر 20000 دلار بود 46500 بیت‌کوین خرید. در ماه مارس و اوایل آوریل و نزدیک به بالاترین سطح سال، او 36500 توکن در Bitfinex فروخت. پس از اینکه بیت‌کوین در ماه می به 26000 دلار کاهش یافت، او 2000 بیت‌کوین دیگر اضافه کرد. اکنون، این نهنگ در حال جابه‌جایی برخی از دارایی‌های خود است. این کار او نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران اولیه به دنبال تضمین سود پس از افزایش چشمگیر بیت‌کوین در اکتبر از 27000 دلار هستند.

مقاومت 35000 دلار

قیمت بیت‌ کوین در دو هفته‌ی گذشته سطح 35000 دلار را آزمایش کرده، با فشار فروش قابل توجهی مواجه شده و در تلاش برای شکستن آن بوده است. این تلاش‌ها سؤالاتی را در مورد این‌که آیا بیت‌کوین به اوج قیمت رسیده یا خیر ایجاد کرده است.

توجه:

این مقاله مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری ارائه نمی‌دهد. همه‌ی سرمایه‌گذاری‌ها شامل ریسک هستند و خوانندگان باید قبل از تصمیم‌گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =