بر اساس داده‌های CryptoSlam، Mad Lads، مجموعه توکن‌های غیرمثلی(NFT) مبتنی بر Solana، در هفته اول عرضه‌ بیش از 16.86 میلیون دلار فروش ثانویه داشته است.

Mad Lads بالاترین فروش NFT را در تمام بلاک‌چین‌ها به ثبت رساند. Bored Ape Yacht Club در اتریوم دیگر مجموعه‌ای بود که در هفته‌ی گذشته با 13.29 میلیون دلار فروش ثانویه، مرز 10 میلیون دلار را رد کرد.

بیش از 50% کل فروش NFT در بلاکچین سولانا به Mad Lads تعلق دارد.

Mad Lads، مجموعه‌ای از 10000 عکس پروفایل منحصر به فرد NFT، در 21 آوریل با قیمت 6.9 SOL (154 دلار آمریکا) برای هر توکن ساخته شد. کف قیمت آن در ساعت 22:30 در هنگ کنگ به 85 SOL افزایش یافت. بر اساس اطلاعات CryptoSlam، Mad Lads در حال حاضر بین 3580 دارنده توزیع شده است.

Mad Lads، مجموعه‌ی جدید NFT سولانا توسط Armani Ferrante و Tristan Yver، بنیان‌گذاران Backpack، کیف پول Web3 ساخته شده است.

هفته‌ی گذشته، ضرب عمومی این مجموعه به دنبال دریافت بیش از حد درخواست‌های پردازش توسط Backpack تقریباً 24 ساعت به تاخیر افتاد.

Mad Lads بسیار مورد توجه و مورد علاقه‌ی جامعه‌ی NFT سولانا واقع شده است. این بلاک‌چین اخیراً دو مورد از محبوب‌ترین پروژه‌های NFT خود یعنی y00ts و DeGods را به دلیل مهاجرت‌های Polygon و Ethereum از دست داده است.

علیرغم موفقیت این مجموعه، Forkast SOL NFT Composite در هفت روز گذشته 4.83% سقوط کرد.