راه‌حل بلاک‌چین Shiba Inu، شیباریوم، با بیش از 14 میلیون تراکنش از زمان راه‌اندازی، رشد قابل توجهی را در تراکنش‌ها در شبکه‌ی آزمایشی بتا تجربه می‌کند. هدف این پلتفرم ارائه‌ی سرعت بیشتر و هزینه‌ی کمتر است. علاوه بر این، تراکنش‌های بزرگ شیبا اینو در 24 ساعت گذشته 111% افزایش یافته است که اطلاعاتی در مورد رفتار دارندگان اصلی ارائه می‌دهد.

خلاصه‌ی خبر

  • شیباریوم بتا Puppynet شاهد افزایش سریع تعداد تراکنش‌های پردازش‌شده در بلاک‌چین است.
  • با توجه به PuppyScan، شبکه‌ی آزمایشی Shibarium اکنون 14,152,932 تراکنش را از زمان آغاز به کار خود در 11 مارس تکمیل کرده است.
  • IntoTheBlock از افزایش 111 درصدی تراکنش‌های بزرگ برای Shiba Inu با حجم 6.62 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته خبر می‌دهد.

Shibarium Shiba Inu شاهد افزایش معاملات است

شیباریوم بتا شاهد رشد سریع تراکنش‌ها است

Shibarium، نسخه‌ی بتا‌ی پلتفرم بلاک‌چین Shiba Inu معروف به “Puppynet”، افزایش قابل توجهی در تعداد تراکنش‌های در حال پردازش را تجربه می‌کند. هدف شیباریوم ارائه‌ی سرعت تراکنش‌های سریع‌تر و کارمزد کمتر در مقایسه با سایر بلاک‌چین‌ها به کاربران است. این مساله احتمالاً به روایت پیرامون افزایش تعداد تراکنش‌ها در شبکه‌ی آزمایشی آن کمک کرده است. طبق گزارش PuppyScan، شبکه‌ی آزمایشی Shibarium از زمان آغاز به کار خود در 11 مارس، 14,152,932 تراکنش را با موفقیت انجام داده است. تعداد کل بلوک‌ها در حال حاضر 1,059,662 با میانگین زمان بلوک 5.3 ثانیه است. همچنین تعداد آدرس‌های کیف پول در شیباریوم به 16108541 رسیده است. داده‌های اخیر نشان می‌دهد که در یک بازه‌ی زمانی تقریباً چهار روزه، کل تراکنش‌های شیباریوم بتا حدود دو میلیون افزایش یافته و از 14 میلیون فراتر رفته است.

افزایش تراکنش‌های بزرگ و افزایش آدرس‌های روزانه

IntoTheBlock، یک شرکت تجزیه و تحلیل، تراکنش‌های بزرگ را تراکنش‌های بیش از 100000 دلار تعریف می‌کند. طبق گزارش IntoTheBlock، در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات بزرگ Shiba Inu به 6.62 میلیون دلار رسید که نشان‌دهنده‌ی افزایش قابل توجه 111٪ است. چنین رشدی در معاملات بزرگ اغلب بینشی در مورد رفتار خرید یا فروش دارندگان اصلی یا نهنگ‌ها ارائه می‌دهد. قیمت فعلی معامله SHIB، توکن بومی شیبا اینو، 0.0000087 دلار است که نشان‌دهنده‌ی کاهش 1.31 درصدی نسبت به روز گذشته است. علاوه بر این، Shiba Inu اخیراً بیشترین تعداد آدرس‌های جدید روزانه را در سه ماه گذشته مشاهده کرده است. تنها در روز 26 می 2538 آدرس جدید ایجاد شده است. این تحولات نشان‌دهنده‌ی علاقه و تعامل رو به رشد در اکوسیستم شیبا اینو است.