اخبار ارزهای دیجیتال

چرا نهنگ‌ها در موج صعودی همچنان XRP می‌خرند؟

داده‌های اخیر نشان می‌دهد که انباشت XRP توسط نهنگ‌ها با 52 میلیون توکن در سه هفته‌ی گذشته افزایش یافته است. پیش‌بینی تحولات مثبت و شفافیت نظارتی به احساسات صعودی پیرامون توکن ریپل کمک کرده است.

خلاصه‌ی خبر

  • نهنگ‌ها به طور فعال میلیون‌ها توکن XRP را در یک دوره‌ی کوتاه به خصوص در سه هفته‌ی گذشته جمع‌آوری کرده‌اند.
  • تنها در طول سه هفته‌ی گذشته، این سرمایه‌گذاران برجسته 52 میلیون XRP به دست آورده‌اند که ارزش تخمینی آن بیش از 22 میلیون دلار است.

نهنگ‌ها روند صعودی را در انباشت XRP پیش می‌برند

در دنیای ارزهای دیجیتال، اقدامات نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران با نفوذ، اغلب می‌تواند بینش ارزشمندی در مورد احساسات بازار ارائه کند. داده‌های اخیر، روند قابل‌توجهی را در بازار XRP نشان می‌دهد. نهنگ‌ها، به طور فعال میلیون‌ها توکن را در یک بازه زمانی کوتاه به ویژه در سه هفته‌ی گذشته به دست آورده‌اند. افزایش ناگهانی معاملات در مقیاس بزرگ توسط نهنگ‌ها، باعث ایجاد کنجکاوی و حدس و گمان در بین علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال می‌شود. این پدیده حاکی از احساسات مثبت غالب نسبت به توکن ریپل است و نشان‌دهنده‌ی یک روند بالقوه صعودی است.

اعتقاد نهنگ‌ها به چشم‌انداز XRP

علی، تحلیلگر معروف رمزارز، با به اشتراک‌گذاری داده‌ها در توییتر، انباشت قابل توجه XRP توسط نهنگ‌ها را بررسی کرده است. علی با استفاده از تجزیه و تحلیل رفتار Santiment، حرکات قابل توجهی را که نهنگ‌ها انجام می‌دهند را مورد مطالعه قرار داده است. رفتار نهنگ‌ها نشان‌دهنده‌ی اعتقاد آن‌ها به چشم‌انداز این توکن است. این سرمایه‌گذاران برجسته تنها در مدت سه هفته 52 میلیون XRP به دست آورده‌اند که ارزش آن بیش از 22 میلیون دلار است.

روند انباشت در درجه اول شامل نهنگ‌های XRP و به طور خاص آدرس‌هایی که دارای 10 میلیون تا 100 میلیون XRP هستند، می‌شود. این دوره‌ی انباشت شدید به دنبال فشار فروش قابل توجهی که در 12 آوریل رخ داد و در 7 می آغاز شد. با وجود این که این فروش، منجر به مرحله تثبیت توکن ریپل شد، اما در نهایت فروکش کرد و راه را برای روند انباشت فعلی که در بین نهنگ‌ها مشاهده می‌شود هموار کرد.

علت این انباشت چیست؟

افزایش ناگهانی انباشت XRP توسط نهنگ‌ها سوالاتی را در مورد عوامل محرک این احساسات صعودی ایجاد می‌کند. یکی از عوامل مهم می‌تواند پیش‌بینی تحولات مثبت در اکوسیستم ریپل، از جمله مشارکت‌های جدید یا پیشرفت در پذیرش توکن برای تراکنش‌های میان‌مرزی باشد. در ماه گذشته، ریپل، در کنار کاردانو و سایر ارزهای دیجیتال، به دلیل مشارکتی که بین Binance Pay و CoinGate ایجاد شد، افزایش استقبال را تجربه کرد. این همکاری به کاربران Binance Pay امکان می‌دهد تا پرداخت‌های کریپتو را به بازرگانان مبتنی بر CoinGate انجام دهند و ابزار دارایی‌های دیجیتال مانند XRP و ADA را گسترش دهند.

چنین تحولاتی اغلب تقاضا برای توکن ریپل را تحریک می‌کند و سرمایه‌گذاران را برای انباشت در انتظار افزایش قیمت در آینده ترغیب می‌کند. علاوه بر این، شفافیت نظارتی اخیر پیرامون نبرد حقوقی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به افزایش اعتماد در میان نهنگ‌ها کمک می‌کند. از آنجایی که روند قانونی مربوط به ریپل همچنان در حال انجام است، حل و فصل این پرونده می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر احساسات بازار پیرامون XRP داشته باشد. حل این پرونده، عدم قطعیت را از بین می‌برد و مجددا اتمسفری خوش‌بین ایجاد می‌کند و به طور بالقوه موجب افزایش سرمایه‌گذاری در XRP می‌شود.

به دنبال انباشت نهنگ‌ها، XRP افزایشی آنی را با افزایش 1 درصدی در 24 ساعت گذشته نشان داد. در زمان نگارش این مقاله، توکن ریپل با قیمت 0.47 دلار معامله می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =